מחיר מנה
 

5 טיפים להפקת חתונה

אירגון החתונה הוא תהליך חשוב, עם אחריות גדולה ליום החשוב בחייכם, ככה שתצא לכם חתונה מדהימה בדיוק כמו שאתם חולמים, התהליך מאוד מהנה ונותן סיפוק גדול, קבלו 5 נקודות חשובות שיקלו עליכם את ההכנות לחתונה.


1. האצלת סמכויות - תנו לאנשים הקרובים אליכם שאתם סומכים תפקידים בתהליך ההכנות והחתונה עצמה לדוג', תנו לזה שיודע לארגן טוב ואדמינסטרטור בנפשו את סידור האורחים בשולחנות, תנו לחבר ההוגן לטפל בעניין הטיפים בסוף החתונה שיחלק כמו שנראה לו, הפנו הספקים אליו, תנו לחברה עם הטאצ' הטוב של עיצוב לארגן את סידורי הפרחים ועיצוב החופה.
 

עיצוב חתונה


2. דלגו על הדברים הקטנים - הרבה פעמיים במהלך אירגון החתונה יש דברים קטנים שאנחנו נתפסים עליהם והם חסרי חשיבות ואתם תוציאו עליהם המון אנרגיה שלא מנותבת לקידום אירגון החתונה, לדוג' צלם המגנטים איחר, בר המשקאות הבטיח 5 יציאות לרחבה בשעה ואתם רואים הרבה פחות, תזרמו ותמשיכו להנות...

3. אל תציבו מחסומים וקשיים על בני המשפחה - יום החתונה הוא כמובן האירוע שלכם ורק שלכם, ההחלטות הם שלכם והתוצאות הם שלכם, אבל אל תשכחו שמאחוריכם יש את המשפחה תנו להם לקבל החלטות קטנות שלא חשובות לכם ואל תעשו עניין מכל דבר, לדוג' אמא רוצה תוספת שאתם לא מעוניינים בה תזרמו עם זה, האבא רוצה להזמין אנשים שאתם לא ממש מחבבים, תנו לו הוא חלק מהאירוע וכו'.
 
4. וותרו מראש על הפרפקציוניזם - אפשר להגזים עם כל דבר ובמיוחד עם החתונה, אם את מעוניינת בחליפות תואמות לשושבינות ולא מצאת תתפשרי על לבוש דומה, אם את מעוניינת להוריד 5 קילו והורדת רק 3 אל תחמירי עם עצמך עשית עבודה מעולה.

5. אחד לשני - מצטברים המון לחצים במהלך אירגון החתונה וזה טבעי להפיל אשמות ולכעוס אחד על השני על דברים שלא מסתדרים, השדתלו לצאת גדולים ולא להטיח אשמות ולמצוא דרכים לפתרונות וגם אם לא הצלחתם מצאו הדרך לפשרה נכונה .


במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים בהפקה מושלמת לחתונה, ונשמח לעמוד גם לרשותכם. קבלו הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים