מחיר מנה

מה עכשיו מלחמה באמצע החתונה?

אנחנו נמצאים בעיצומם של ההכנות לחתונה, ואז הסורים והאמרקאיים מחליטים לשבש לנו את התוכניות עם מלחמה בקיץ 2013. אז מה עושים ומה המדיניות בנושא הזה?


אסד החליט להפציץ את העם שלו עם נשק כימי ולא מעניין אותו שבישראל אנחנו נמצאים ממש בעיצומם של עונת החתונות 2013.  סביר מאוד שאם אתם עומדים להתחתן אתם נמצאים בלחץ לגבי עתיד המלחמה ומה יהיה עם החתונה שלכם.
 
אז חשוב להיות רגועים ולהמשיך בהכנות כרגי לאלו שלא מצליחים להירדם כדאי לחשוב על מרכיבים טבעיים לעזרה בשנת הלילה והורדת הלחץ, תשתדלו להתנתק מהחדשות לתקופה קצרה ולהתעדכן פעם או פעמיים ביום מקסימום, התרכזו בדבר החשוב באמת (בחתונה). 
 
מדיניות הביטולים בחתונה - לרוב הביטולים ללא קנסות הם כשבועיים לפני החתונה, ואם יש ביטול יותר קרוב למועד החתונה כנראה שתצטרכו להיפרד מהערבות הראשונה שהשארתם באולם, ישנן חוזים עם סעיף של ביטול מכוח עליון כגון מלחמה ואז אין קנס ביטול, הסעיף הזה חל על שני הצדדים: האולם ובני הזוג, כמובן שבכל אולם ואולם יש מדיניות שונה וכדאי לבדוק בחוזה שחתמתם.
 
כדאי לבדוק עם האולם מה אמצעי המיגון והאם יש להם ממ"דים  או מקלט קרוב. לאולמות בעלי רישיונות הנושא הזה יותר מסודר הרי והרגולצייה דורשת התארגנות כזו בשעת חירום.
 

אולמות אירועים

  
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונותני שירות שונים, נשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים