מחיר מנה
 

תכנון מסודר של החתונה

החלטתם להתחתן מזל טוב! נו אז איך מתחילים את אירגון החתונה, חילקנו לכם לחודשים את משימות לאירגון החתונה.


הדברים הראשונים שצריך לטפל בהם

הדבר הראשון שאנחנו ממליצים לכם לעשות בתחילת הדרך הוא להחליט על תקציב המנה. ברגע שאתם קובעים מראש את תקציב המנה והחתונה זה יעשה לכם חיים קלים בקבלת ההחלטות בהמשך, בהורדת אולמות וספקים לא רלוונטים וישמור עליכם לא להיכנס להוצאות שלא מתוכננות בתחילת הדרך. אין דבר עצוב מלהתחיל את חיי הזוגיות במינוס ביום שאחרי החתונה. אז הדבר הראשון שתחליטו עליו זה מסגרת תקציבית!

שיקלו להיעזר במפיק אירועים מראש - מה שקורה שאנחנו הרבה פעמיים נרתעים מלהיעזר במפיק אירועים "שלא יעשה עלינו סיבוב", אבל מה שחשוב לדעת זה שמפיק האירועים לא מרוויח מכם אלא מאולם האירועים, ובגלל שהוא מעביר לו עשרות של זוגות מתחתנים הוא קובע איתו מראש הנחה כמותית, לכם כזוג שנכנס למשחק החתונות בפעם הראשונה לנותני השירות ולאולם האירועים יותר קל להגדיל המחירים.


בשלב הבא - רצוי להכין רשימה כללית של האורחים שאתם מתכוונים להזמין, כמובן שרשימה זו ראשונית בלבד, אבל היא חשובה כדי להעביר את כמות המנות לאולם האירועים. שימו לב שכדאי להוריד כ 20% מכמות המוזמנים בעבור ספרים ומבריזים.

בחרו יחד את מקום האירוע - יש מספר נקודות שאתם צריכים להחליט יחד לפני תחילת החיפושים ויציאה מהבית. זה מקום האירוע, האם אתם מעוניינים בחתונה באולם אירועים או גן אירועים, האם במרכז, צפון, דרום, שרון שפלה? 

בשלב הבא באירגון החתונה

אז אחרי שקיבלתם החלטה על מספר נושאים ראשוניים וחשובים לחתונה, הגיע הזמן לצאת לפגישות, ומציאת אולם האירועים.
ערכו השוואת מחירים דרך האינטרנט ומצאו אולמות אירועים המתאמים למסגרת התקציבית שלכם.
תוכלו גם להתקשר לאולם האירועים ולבדוק מולם האם יש טעם בפגישה כי מסגרת התקציבית שלכם היא 200 ש"ח סה"כ.
זה יעזור לכם בחיסכון בזמן שהוא קריטי בימים האלו.
היפגשו עם מספר נותני שירות חשובים כגון: צלמים, DJ, מעצב, רב, בחירת טבעות לחתונה, שירותי בר, ואטרקציות לחתונה כגון מעגל תופים. התקדמנו, נהדר הגיע הזמן לסגור ואדמינסטרציה

בשלב הזה אתם צריכים לסגור את אולם האירועים, נותני השירות המרכזיים, ולהתחיל לטפל במנהלות כגון: רישום ברבנות, הדרכות חתן וכלה, מקום לחינה או מסיבת אירוסין, מסעדה וכדומה. ולסגור עם שאר נותני השירות שלא התחלנו איתם כגון: סידור פרחים, איפור ושיער, שמלת כלה, נעלי כלה, חליפת חתן, נעלי חתן, עוגת חתונה, רב, זרים, קישוט לרכב, ועוד...

פינשים והחלטות אחרונות

זהו אנחנו רואים את הסוף באירגון החתונה, נשאר להחליט על השירים לחתונה, כניסה לחופה, שיר שבירת כוס, סלאו ראשון, וריקודים. תעבדו על עיצוב ההזמנות וחלוקתם - לדעתנו שווה להשקיע על עיצוב ההזמנה מפני שזה נותן את הרמז לחתונה יוקריתית וחשיבות האירוע.

זהו שלבים אחרונים
עכשיו מתחיל הכיף אחרי העבודה הקשה, אנחנו צריכים לבחור את ירח הדבש שלנו, לערוך אישורי הגעה, לסדר את מקומות הישיבה, ואת המקווה.

זהו אתם שם, מלאו את ההוראות והחתונה שלכם מסודרת.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!


 במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.
   
טואול - בניית אתרים