מחיר מנה
 

חתונת קיץ 2018

עומדים להתחתן בקיץ 2018, קבלו מספר טיפים חשובים לחתונת קיץ.


גני האירועים והמחירים:

הקיץ מגיע יחד עם עונת החתונות, גני האירועים ונותני השירות נמצאים ב Full Book, וכשהביקוש עולה גם המחירים. 

ובכל זאת מה אפשר לעשות בנושא?
סכמו בניכם על תקציב מוגדר מראש למנה, קחו בחשבון שזוג מגיע עם מתנה של בין 400 ל 600 ש"ח בממוצע. ככה שמנה מעל 250 ש"ח נכנסת להפסד, וזאת להוסיף את הצלם, תקליטן, שמלה ועוד...

סכמו מראש על איזור הגאוגרפי בו אתם מחליטים לרכז כוחות ולחפש גן אירועים / אולם אירועים. לדוג' רעננה ועד ראשון לציון.

לפני סבב הפגישות עם גני האירועים ואולמות החתונה, ערכו השוואת מחירי אולמות וגני אירועים באינטרנט, לאחר שיש לכם כיון תקציבי ומסגרת כללית של המחירים ובאיזורים שאתם מתכננים להתחתן.

קיימו שיחות טלפוניות מקדימות עם אולמות האירועים ושקפו להם את המסגרת התקציבית שיש לכם למנה, ובררו איתם טלפונית האם בכלל יש טעם לפגישה, ככה תחסכו לעצכם סבבים ארוכים בין גני האירועים.

נקודות חשובות במפגש הראשון עם גן האירועים:

קבעתם פגישה עם גן האירועים נהדר! שימו לב למספר נקודות חשובות. המטרה שלכם היא כמובן לצמצם עלויות, והמטרה של גן האירועים הוא רווח. שימו לב שמהטרות לא מתנגשות אחת בשניה, הכוונה - שהמטרה שלכם הוא לשלם על מנה כמה שפחות עבור כל אורח, המטרה של האולם זה שתביאו כמה שיותר אורחים. 
אם הצלחתם לגייס כמות גדולה של אורחים קח תזכו בהנחה משמעותית יותר מול גן האירועים ועד 20% מעלות המנה המקורית.

שימו לב לנקודה השניה בגיוס האורחים, מגיע לכם ספרים של כ 10% כלומר שולחנות שלא ייפתחו ולא תשלמו עליהם אלא אם אתם נותנים הודעה במהלך האירוע כי התפוסה מלאה ואתם מבקשים לפתוח שולחן נוסף עבור האורחים שלכם.
קחו בחשבון שאחוז האורחים שעשויים לא להגיע לחתונה הוא כ 20% כלומר אם הזמנתם 300 אורחים לחתונה צפויים להגיע כ 250 אורחים בלבד.
הורידו עוד 10 אורחים לטובת הספרים הגענו למסקנה שתזמינו רק 240 מנות.


חתונה בקיץ 2018


נותני השירות בחתונת קיץ:

דיברנו על זה שבקיץ יש ביקוש רב ולכן נותני השירות השונים מעלים את המחירים בהתאמה. 
לעיתים אני חושב שנותני השירות המציאו את המשפט "מתחתנים פעם בחיים", וזה יהיה תירוץ מספיק טוב ללב שלנו מדוע אנחנו משקיעים עשרות אלפי שקלים על שירות שאפשר לקבל בהרבה פחות.

אז מה עושים?
גשו לרשתות החברתיות ותבררו על נותני השירות האמינים והטובים ביותר.  כשאתם נפגשים עם נותן השירות בקשו לראות תיק עבודות, לשוחח עם זוגות המתחתנים שימלציו עליו, והדבר החשוב ביותר בקשו להיות נוכחים באירוע הבא שהוא מקיים, וחשוב שהאירוע יהיה זהה לאירוע שלכם, הכוונה שאם אתם מתחתנים תתעקשו להגיע לאירוע חתונה ולא בר מצווה שנותן השירות עורך בקרוב.

בעניין משא ומתן צריכים לזכור שהמניע של נותן השירות הוא כסף ו Full Booking, כלומר אם הערב של נותן השירות פנוי ואתם עומדים להתחתן בקרוב יש סיכוי גדול יותר שהוא יוריד המחיר מפני שהוא עלול להישאר לו פנוי אם לא יסגור איתכם העסקה.
תוכלו להתאים הצרכים שלכם למוצר והכוונה היא שאם יש לכם זוג הורים, וללא סבא וסבתא אז קחו בחשבון את כמות אלבומי ההורים ולשחק עם זה כקלף מיקוח.

הדבר החשוב ביותר בחתונת קיץ ובכלל
הוא להינות מהתהליך! אנחנו כותבים זאת ובגלל שאנחנו יודעים שהתקופה הזו היא לחוצה, עם המון קבלת החלטות, זמנים צפופים, קונפלקטים בין בני הזוג, משחקי שליטה בשלבים מוקדמים של מערכת היחסים.

פשוט תהנו! ומזל טוב, אוהבים אתכם צוות מנה מנה.אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!


 במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.
   
טואול - בניית אתרים