מחיר מנה
 

איך גרמתי לאורחים להביא יותר כסף לחתונה?

באירגון החתונה יש הוצאות גדולות, המנות, תקילטן, צלם וכדומה, אז איך הצלחתי לגרום לאורחים שלי להביא יותר כסף כמתנה לחתונה?

מיקום האירוע ונגישות:

הכלל הראשון, כדאי שתתחשבו בנסיעה של האורחים שלכם לגן האירועים, אם אתם תערכו את החתונה מרוחקת מהמשפחה והחברים כדי לחסוך במחיר המנה, האורחים ירגישו את זה ויתבעסו כל הנסיעה הארוכה.
אם אתם לא יכולים לארגן את החתונה במקום קרוב לדוג' הכלה גרה בצפון והחתן בדרום, תארגנו אוטובוסים לאורחים, הם יערכיו את ההשקעה הקטנה הזו.

פרסמו את החתונה:

צרו עניין סביב החתונה שלכם, תדאגו להגיש הזמנות אישיות לאורחים ולא בקבצי מדיה, היחס של פנים אל פנים מעביר מסר של "חשוב לי שתגיע לחתונה".
צרו קבוצת וואטסאפ לחברים, עם עדכונים קטנים ותמונות מהכנות החתונה.

איך לגרום לאורחים לשים יותר כסף בחתונה


השקיעו בעיצוב החתונה:

השקיעו בעיצוב מרשים באירוע, זה נותן תחושה של יוקרה ובהשקעה לא גדולה. 


צרו באז לאטרקציה בחתונה:
החלטתם לקחת זמר לחתונה? אולפן הקלטות? או אטרקצייה ייחודית לחתונה, נהדר! צרו באז סביב הנושא, האורחים ידעו שאתם משקיעים עבורם באירוח יוקרתי ובהשקעה, כך אתם מייצרים מחויבות כספית חזרה.

תעשו סימולציה של הוצאות מול הכנסות:
כדי שתחזירו את ההשקעה על החתונה, מאוד חשוב שתחשבו כמה אורחים יגיעו לחתונה וכמה כל אחד ישים (לדוג' חתונה בקיץ במרכז עם 250 אורחים תכניס כ- 60,000 ש"ח כולל מתנות אחים והורים).
עכשיו תגדירו תקציב נכון למנה ולנותני השירות, שבשום אופן לא יעלה על סכום ההכנסה.


אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!


 במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.
   
טואול - בניית אתרים