מחיר מנה

בלוג חתונה

כל העדכונים והמאמרים החדשים ביותר בעולם החתונה והאירועים.


5 צעדים להפקת חתונה בקלות

חתונה הוא היום החשוב ביותר בחיים שלכם? אפשר לדון על זה, יש כאלה שיגידו אימרות שזה בהחלט היום המשמעותי עבורך עד היום (כשהילדים יגיעו זה ישתנה), ויש כאלה שיגידו שחתונה היא פשוט הפקת האירוע הגדול ביותר שתערכו.

אז על דבר אחד אפשר להסכים, שהפקת חתונה הוא תהליך לא פשוט, בטח למי שזה לא העיסוק שלו. יצרנו לכם CookBook ל 5 שלבים לאירגון החתונה שיפשט לכם את התהליך.

1. תחליטו יחד על כללים לבחירת האולם, מה זה אומר? מיקום גאוגרפי (לדוג' גדרה עד חדשה), אולם סגור או גן אירועים, בחודשי הקיץ או דווקא בחורף. מה תקציב המנה לחתונה?
אחרי שתענו על השאלות האלו, אנחנו מבטיחים לכם שהשלבים הבאים הרבה יותר פשוטים.

2. בחירת ספקים - אז למעשה יש כאן כמה ספקים שצריך להתמקד בהם - תקליטן, צלם, בר שתיה, עיצוב ויש עוד רבים וטובים. אם אתם לא רוצים להתעסק עם זה, פשוט לוקחים מפיק אירועים שיכול גם לסייע בהוזלת המנה. (ובגלל הסכמים חזקים שיש לו מול אולמות האירועים) חשוב שתבחרו ספקים איכותיים ומקושרים. לא כאלה שהולכים להתגלח עליכם.

3. עינייני רבנות - תמיד שאנחנו שומעים על רבנות זה לכאורה כאב ראש, בפועל זה קל. כנסו לקישור שלנו שיעזור לכם לטפל בנושא זה. קל... רבנות ושאר ירקות

4. להישאר שפויים - חברים יהיה לכם מלא אבל מלא זמן לריב, זו תקופה לחוצה עם הרבה החלטות שאתם צריכים לקבל בזמן קצר, אבל חשוב שנזכור כמה דברים. ההחלטות האלה לא חד משמעויות, לא יקרה דבר אם נפספס משהו או שניים. הכל בסדר, באמת.

5. רשימת מוזמנים וחלוקת הזמנות - נכון שזה נשמע כמו משהו מינורי וצדדי, אבל שימו לב שרשימת המוזמנים שלכם, הינה חלק חשוב בהרכבת כמות המנות לזמנה אצל אולם אירועים, זה מבסס את מחיר המנה, ולמעשה מה שנותן את ההנחה או את המחיר המופקע שהאולם ייקח לכם. לכן כדאי בשלבים הראשונים להרכיב את רשימת המוזמנים, לייצר תהליכי אוטמציה שינסו לדייק מי מהאורחים מגיעף וכמה מהם יגעו בפעול.

צריכים עזרה שלנו מול אולמות האירועים? אנחנו כאן עבורכם. השאירו פרטים וקבלו הצעות חינם וללא שום התחייבות.
טואול - בניית אתרים