מחיר מנה
  

9 הדברים שיעשו את החתונה שלכם בלתי שנכחת


אנחנו עובדים מאוד קשה לאירגון האירוע, אז איזה נקודות חשובות לשים לב אליהם במהלך הפקת החתונה? קבלו את 9 הדברים שיעשו את החתונה שלכם ל WOW


1. התאימו עצמכם לאורחים: לדוג' טקס החתונה לאופי האורחים, אם אתם יודעים שרוב האורחים שלכם חילוניים אל תתישו אותם עם טקס ארוך מידי, קחו רב קליל. אם האורחים שלכם בעלי אופי צעיר, חפשו די ג'י שיעשה לכם מסיבה יפה וחזקה, אם דווקא האורחים שלכם בני 40 / 50 - אז התאימו המוזיקה לשנות ה- 60 / 70 /80
 
2. השתמש בטכנולוגיה: לא צריך הרבה כסף כדי להכניס גימקים לחתונה ולשתף את האורחים שלכם בתהליך. יש היום אפליקציות המשתפות תמונות של האורחים שלכם בשידור חי במהלך החתונה, אפליקציות שמשדרות ל DJ איזה מוזיקה הייתם רוצים לשמוע, הכינו אתר קטן סביב החתונה ושטפו את האורחים שלכם בהכנות, ובתמונות הסיום.
 
4. מקומות ישיבה: תחשבו על עצמכם מגיעים לאירוע שאתם לא ממש מכירים את כולם, ואז דוחפים אותכם לשבת עם אנשים שאתם לא ממש מכירים או לא מחבבים, זה פשוט לא היתה הרגשה נעימה גם אם האירוע היה קסום. ולכן חישבו היטב לפני שאתם מסדרים את רשימת הישיבה.
 
5. המיקום של האירוע: אם החלטתם מכל סיבה לעשות את האירוע במקום מרוחק ממקום המגורים של המשפחות ושל הקרובים שלכם, או שאחד הצדדים גר בקצה הארץ, הזמינו אוטובוסים שיצאו בשעה מסויימת ויחזרו בשעה מתאימה, לא מדובר על הוצאה גדולה ועם זאת האורחים שלכם יזכרו זאת כאירוע חיובי ומתחשב.
 
 
6. יחס אישי לכל אורח: נכון שמדובר בחתונה שלכם, אבל תנו לכל אורח כמה רגעים קצרים וברכו אותו בתודה שהצליח להגיע.
 
7. השקיעו בבר טוב: האורחים שלכם יודעים מצויין מתי משקיעים בהם ומתי מנסים להרוויח עליהם. שדרוג הבר הוא לא הוצאה גדולה ועם זאת אלו ששותים מיד ידעו אם חסכתם עליהם בשתייה מתוצרת חוץ.
 
8. אטרקציות וגימקים: בחרו אטרקציה או שניים לחתונה, יש היום הרבה מאוד נותני שירות במחירים סבירים שיתנו אימפקט גדול לחתונה, לדוג' תא צילום נייד, או הקלטות שירים לאורחים, או בר שוקולדים, הפרחת יונים, תופים, מגנטים וכו'.
 
9. טאצ' אחרון לאורחים: תגדישו לאורחים שלכם עוד כמה רגעים של חשיבה, אם לדוג' מדובר על חורף, רכשו כ 10 מטריות ב 200 ש"ח לכל היותר, ככה שאתם יתפוס אותם הגשם תוכלו לחלק מטריות ביציאה, עוד רעיון לנוחות האורחים הם כפכי נוחות לרחבת הריקודים, ניתן לרכוש ב 5 שקלים כפכפים לבנות לריקודים.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים