מחיר מנה
 

7 הנקודות החשובות לבחירת צלם חתונה


צלם חתונה טוב ישאיר לכם מזכרת קסומה מהאירוע הבלתי נשכח,

קבלו מספר טיפים שיעזרו לכם בבחירת צלם לחתונה ומה חשוב לשים לב בחוזה?

 

1. ערכו מחקר: איספו חומר בפורומים השונים וקחו אותו בערבון מוגבל, יש שם המון אינטרסים גם לאלו שנותנים את התגובות השליליות וכמובן החיוביות, יש מספר אתרים מצומצם שנלחם בספקי החתונות גם כשיש המלצה שלילית עליו.  המלצות מחברים הם החשובות והאמתיות ביותר.
 
2. תקציב:  קיבלתם מספר המלצות על צלמי חתונה, ספרו לצלם כי יש לכם מסגרת תקציבית סגורה עבור צילום החתונה, והאם שווה לקיים פגישה על מנת לא לבזבז לו את הזמן ולא לכם.
 
3. תיק עבודות: קבעתם עם צלם החתונה, מעולה בקשו לראות תיק עבודות שלו, גם אלבום וגם וידאו, בקשו לדעת האם צלם הוידאו שאתם רואים את העבודות שלו הוא זה גם שיהיה ביום האירוע שלכם.
 

צילום אירועים - נקודות לבחירה נכונה


4. בקשו לשוחח עם זוגות שצילם: גם כאן יכולים להיות ממליצי "סרק", אבל שווה בדיקה בכל מקרה. שאלו שאלות חוקרות וצפו לתשובות מהירות - מה היה התאריך החתונה? אם יש פער גדול מדי מיום השיחה, אז עלול להיות קצת מחשיד.
 
5. חוזה:  כל מה שאתם סוגרים בעל פה חייב להיות רשום, כדי שלא יהיה מצב של "לא דיברנו על זה", כמות התמונות / מגנטים / מספר אלבומים / אלבומי הורים / זמני ההדפסות לאחר האירוע / תשלומים כמובן.
וחשוב ביות - וודאו כי לצלם יש ביטוח צד ג' והכניסו סעיף זה לחוזה, אם אין לו זה עלול להיות מאוד בעייתי אם יהיה נזק לאחד האורחים שלכם כתוצאה מהצלם (לדוג' נפל עליו עמוד תאורה צדדי)
 
6. טכנולוגיה:  החל משנת 2015, עולם החתונות קיבל תפנית רצינית בכל מה שקשור לטכנולוגיה כולל צילום, בררו עם צלם החתונה אם יש לו התממשקות לאפליקציות אונליין להעלאת תמונות על ידי האורחים, בדקו איתו מה קורה במצב שהמצלמה לא תקינה בזמן החתונה. גלו התעניינות טכנית...
 
7. קליק - הכי חשוב זה הקליק שנוצר עם הצלם, אל תשכחו שהצלם ילווה אתכם משעות הבוקר ועד סיום האירוע, תרצו שאדם זה יהיה נינוח ושיש לכם איזשהו מן המשתוף ושאתם מרגישים נוחות לצידו.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים