מחיר מנה
 

6 האפליקציות המובילות בחתונה

שנת 2014 כבר בפתח, אספנו לכם את 6 האפליקציות החינמיות המובילות בסמארטפון, הכינו את האצבעות.


מסגרות לחתונה: תאפשר לכם להוריד מסגרות רומנטיות לתמונות החתונה שלכם, ניתן להוסיף אפקטים של צבע לשתף את מה שיצא לכם ברשתות החברתיות.
 
צילום חתונה: מאגר צילומי האירוסין שלכם, הורדת כרטיסים, הכרזות, דיוקנים, יצירת סיקור חתונה, ובעצם מרכז את כל הפעילויות הצילומיות הקשורות לחתונה שלכם, ניתן גם להשתמש בפונקציות שיעשו את התמונות משעשעות.
 
מסיבת חתונה: מאפשר לכל אורח שלכם להיות צלם לשתף את התמונות באונליין, יש אפשרות לשתף את האורחים בלוח הזמנים שלכם, והתוכניות.
 
מתכנן החתונה: אפליקציה שתאפשר לכם לתכנן את החתונה לפרטי פרטים, לנהל את כמות המוזמנים וסדר ישיבה, יצירת צ'ק ליסט מה עשינו ומה נשאר לעשות, אפשרות התקשרות למוזמנים דרך אנשי הקשר שלכם בנייד, ולשלוח הודעות בתפוצת החתונה, תזכורות שיקפצו לכם ליומן הפגישות לפי לוחות זמנים לניהול החתונה.
 
רעיונות חתונה: אפליקציה שתעזור לכם לקבל רעיונות בנוגע לחתונה, בעזרת גלרית תמונות של טבעות, קישוטים, איפור, עוגות, שמלות וכו'.
 
רעיונות לעוגות חתונה: גלרית תמונות מעוצבות של עוגות חתונה מכל העולם, יאפשר לכם לקבל רעיונות לעיצוב עוגת החתונה המושלמת עבורכם.
  
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונותני שירות שונים, נשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים