מחיר מנה

5 דרכים להוזיל את הוצאות החתונה

קבלו חמש דרכים להוזיל את הוצאות החתונה מבלי לפגוע באיכות.

כמות המנות שמזמנים: ההוצאה הגדולה ביותר בחתונה היא האולם או גן האירועים, ולכן כדאי מאוד לחשב היטב את כמות המוזמנים והמנות שאתם מזמנים מראש מהאולם, שימו לב שאם התחייבתם על 250 אורחים אז אם יגיעו 200 אורחים אתם תשלמו על 50 מנות למרות שלא היה שימוש בהם. ולכן מאוד כדאי להכין רשימת מוזמנים מסודרת ולבדוק איתם מי מתכוון להגיע וכמה יגיעו, את המתנדנדים אל תקחו בחשבון הספרים יכסו לכם עליהם במידה ויגיעו. העזרו במחשבוני חתונה שיעזרו לכם לחשב את כמות המוזמנים והמנות שכדאי לכם להזמין.

חתונה בחורף: יש לא מעט ייתרונות בחתונה בחורף ואחד מהם הוא המחירים, כידוע הביקוש בחורף לחתונה יורד ואיתם גם המחירים, אז אם לא ממש חשוב לכם להתחתן בגן אירועים אפשר לוותר עם עונת הקיץ ולהתחתן בחורף כאשר המחירים יורדים עד 20%.

השוואת מחירי חתונה: בעידן של היום השוואת המחירים היא בשגרה שלנו, אנחנו הצרכנים כבר לא פרייארים, האינטרנט מאפשר לנו לבצע השוואת מחירים בכל תחום וגם בחתונה על ידי לחיצת כפתור קצרה, השוו מחירים והציגו לנותני השירות השונים את המחירים שקיבלתם מהמתחרים שלהם וצרו קלף מיקוח.
השוואת מחירי חתונה
מיקום האירוע: אם החלטתם להתחתן תחת כיפת השמיים ולערוך את האירוע שלכם שלא באולם סגור, נכון שהפתרון של גן אירועים הוא מושלם אבל העלויות שלו לפעמיים גבוהות, אפשר לצאת מהקופסא ולבדוק מקומות שעורכים בהם חתונות בשדה, חווה, קיבוצים וכדומה...

אלכוהול: נכון שאפשר לקחת שירותי בר במחירים טובים אבל שווה לבדוק האם לסוג האורחים שלכם יתאים שדרוג הבר לתוצרת חוץ על ידי רכישת אלכוהול באופן עצמאי ואף פיזור חלק מהבקבוקים על שולחנות החתונה. אם יש לכם תרבות שתייה במשפחה אל תשברו יותר מדי את הראש והזמינו שירותי בר.

במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.


אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים