קבל הצעת מחיר חינם וללא התחייבות

 
 

5 דרכים לשמור על אהבה בזמן הכנות לחתונה

בזמן החתונה יש המון לחץ, והחלטות שצריך לקבל, החשש לקראת התוצאות ועוד הרבה נקודות שמובילות אותנו לריבים ומשברים בזמן אירגון החתונה, קבלו מספר טיפים לשמור על אהבה בזמן ההכנות לחתונה.


1. עקרון WinWin:

במהלך הכנות החתונה תצטרכו לקבל עשרות החלטות החל מימקום גן האירועים ועד צבע נעלי החתן. הסבירות שהטעם של שניכם יהיה זהה בכל הדברים שואף לאפס מה שקורה שצד אחד בדרך כלל מוותר, אוגר ואוגר ואז מתחילים הריבים הקטנים שמתגלגלים עד לפיצוץ במערכת היחסים.
בעקרון ה WinWin אנחנו תמיד מדברים על הצורך שלי והקשבה לחשיבות של הצד השני ועד למציאת הפתרון הנכון לשניכם. תשאלו שאלות לגבי הצורך של השני כגון למה חשוב לך להתחתן באולם הספציפי הזה? האם זה המיקום, האם זה העיצוב, האם זה המחיר פשוט תשאלו שאלות עד שתקבלו את כל התמונה והציעו חלופות נוספות.

2. קחו הפסקה וצאו לבלות:

לוחות הזמנים הקצרים, מרדף אחרי נותני השירות, אין ספור פגישות בגני האירועים לא משאיר לכם זמן פנוי לעצמכם, גם כשאתם יחד אתם לרוב תדברו על החתונה ועל הסידורים שיש לכם למחר, האם נגיע לרבנות בזמן? ומה אתה מתכוון לעשות עם החליפה או איזה תפריט בכל זאת נבחר? אלו שאלות שעולות כל רגע במהלך תכנון החתונה.
קבעו לכם יום בשבוע בו אתם יוצאים לבלות יחד מחוץ לבית ולא מדברים על החתונה למשך שעתיים.

3. הרבו בפעילות גופנית:

מחקרים רבים הוכיחו כי פעילות גופנית מפחיתה חרדות ולחצים נפשיים, צאו יחד הליכות משותפות בערב, עשו יחד פעילות גופנית שתייצר לכם גם זמן איכות יחד.

לקראת החתונה

4. קחו חופש מהחופש:

אל תמתינו לירח הדבש לטובת החופשה הבאה שלכם. צאו עכשיו לחופשה קצרה בארץ או בחו"ל, פשוט תנתקו קצת מהלחץ.

5. אל תאשימו ואל תשפטו:
כשמקבלים הרבה החלטות ועושים הרבה פעולות סביר להניח גם שטעו יותר, למדו וזכרו מראש כי זה טבעי וזה הגיוני לטעות אל תאשימו את הצד השני ואל תשפטו את הצד השני בהחלטות או במעשיים שעשה, פשוט חשבו על דרכים משותפות לתקן הבעיה.


במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.
   


         
מחיר מנה אולמות אירועים ארגון חתונה הפקת אירועים צילום אירועים 

כל הזכויות שמורות לאתר מנה מנה - אין להעתיק

ראשי

אינדקס מומלצים
מחירי מנות: גני אירועים ואולמות
 
שירותי בר 
תקליטנים 
קייטרינג 
צילום אירועים
הפקת אירועים
עוגות חתונה
עיצוב אירועים
חליפות חתן
השוואת מחירי אולמות אירועים

צור קשר

 צור קשר - מנה מנה מנה מנה - יוטיוב מנה מנה בפייסבוק

האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות