מחיר מנה
 

10 טיפים לחתונה

כולם רוצים לעזור לכם בארגון החתונה, ונותנים לכם המון עצות לחתונה, אז מה הדברים החשובים שכדאי לדעת?


1. במעמד סגירת החוזה עם אולמות החתונה וגן האירועים תבחרו את האבנים הגדולות שלכם למיקוח ותדעו להיתפשר על הדברים הפחות חשובים שלכם, לדוג' אם אתם יודעים שהאירוע שלכם לא יגלוש לשעות הקטנות של הלילה, תוכלו לוותר על זה מול האולם ולסגור איתו עבודה עד שעה 01:00 ככה הוא יודע שלא יצטרך לשלם שעות נוספות למלצרים ולעובדי הניקון והמטבח.
אם העניין של תפריט עשיר חשוב לכם, בקשו בתמורה לוויתורים שלכם עוד תחנת אוכל בפתיחה או סלטים נוספים על השולחן או תוספות / עיקריות. נוספות לאורחים.

2. כשאתם בוחרים נותן שירות, תבדקו תמיד יותר מאחד שניים, אבל גם אל תלכו לראות יותר מ-5, זה רק יבלבל  אותכם.

3. אירגון החתונה הוא תהליך מלחיץ, אתם רוצים שהכל יהיה מושלם ובצדק זה היום שלכם, הכעסים והעצבים עולים ככל שהזמן עובר. חשוב חשוב חשוב לא להוציא אחד על שני, שתפו אחד את השני, התייעצו על נושאים שקראתם בפורום חתונה, תסכימו גם לא להסכים, אבל תמיד בנשיקה.

4. צרו איזון בין הוצאות החתונה (מחיר המנה, צלם, תקליטן וכו') לבין ההכנסות צפויות שלכם, ככה שתוכלו גם לצאת עם רווח מהאירוע, קבעו תקציב מראש עבור כל נותן שרות והשתמשו בסף התקציב למיקוח מול הספקים.

5. אל תערבו את המשפחות יותר מידי, כדאי להקשיב לעצות שלהם ולניסיון העבר, אבל ההחלטות תמיד יהיו שלכם, הודו להם על הנכונות לעזרה.

6. אם אתם עושים את האירוע בחוץ תוודאו עם האולם מה האפשרות הגמישות שלו במידה ומזג האוויר לא יאפשר זאת, האם אפשר לשנות את ההחלטה יום / יומיים לפני החתונה.

7. תאמו עם פקיד הבנק שלכם את יום הפקדת הצ'קים, ואם מדובר על אירוע ביום חמישי תבררו מבעוד מועד איזה סניף פתוח, כדי שלא תסתובבו עם הרבה כסף איתכם.

8. הכינו רשימה מסודרת של הדברים שצריכים לקחת ליום האירוע, ומה לוחות הזמנים שלכם לאותו היום. (נקיון הרכב, קישוטים וכו')

9. לאחר האירוע הורידו את הקישוטים מהרכב ובקשו מקרוב משפחה שלכם ללוות את הרכב לבית או למלון שאתם נוסעים אליו.

10. את הטיפים לנותני השרות של החתונה, תנו לקרוב המשפחה שלכם כאשר אתם עושים איתו תיאום מראש כמה לתת פחות או יותר לכל אחד בסוף האירוע לפי שיקול דעתו על תיפוקדם במהלך החתונה, כשיגיעו להיפרד ממכם בסוף האירוע, הפנו אותם לאותו קרוב משפחה שייתן את חלקם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים