מחיר מנה
  

7 טעויות שלא עושים בחתונה


בכל תכנון החתונה ובמהלך החתונה אנחנו נעשה המון טעיות, זה בסדר שהם קורות אבל במידה הנכונה, קבלו את 7 ההדברים שלא לעשות בחתונה.


1. במהלך טקס הקידושין תידרשי לשתות מהיין, שתי בזהירות הרי והכתמים לא יירדו מהשמלה הלבה, גם במהלך הריקודים אם מתחשק לך אלכוהול דלגי הפעם על היין ובחרי בוודקה או טקילה.
 
2. אנחנו עושים הרבה הכנות לקראת החתונה וחלקם קשורות ליופי החיצוני, כמו שיזוף, הלבנת שיניים, תספורות לחתן ולכלה. השאירו רווח של זמן לתיקון תקלות לדוג' הלבנת השיניים צריכה להעשות עד שבוע לפני החתונה, ככה גם עם השיזוף, לא תרצי להגיע לחתונה עם כאבים ולחתן מומלץ להגיע לספר 4 ימים לפני החתונה ולא ביום האירוע.
 
אל תשכחו שעדיין מדובר באיפור
 
3. יום לפני החתונה ויום החתונה זה לא הזמן לעשות ניסויים באוכל שלא ניסתם אף פעם או קרמים חדשים או בשמים או אבקות כביסה חדשות. כל מה שעלול להביא לאלרגיה תשתדלו להימנע.
 
4. יום האירוע הוא צפוף מאוד לכלה ועל פניו לחתן יש יותר זמן איכות לשחרר לפני החתונה, בצעו רשימה מסודרת של המטלות שעל החתן להספיק ביום החתונה כמו שטיפת הרכב, קישוטי האוטו, לארגן חפצים וכדומה, בצעו בהתאם לוח זמנים ליום האירוע, כמו כן אל תשכחו את רשימה מסודרת מה עלי להביא ביום החתונה
 
5. הרבו בשתיית מים חודשיים לפני החתונה, זה יעזור לכם בשמירת עור מתוח ומבריק.
 
6. למרות שהאיפור שלך הוא ממעצב אל שכחי שעדיין מדובר באיפור וזיעה חזקה או דמעות עלולות להוריד או למרוח את האיפור, קחי איתך על כל מקרה סט איפור למקרה ש...
 
7. אם אתם לא רגילים לשתות אלכוהול, החתונה זה לא זמן טוב להתחיל. שתו כמה שאתם רגילים ועצרו ברגע שאתם מבינים שאתם שותים יותר ממה שאתם רגילים. עשו עיסקה מכינה מראש עם הבר המשקאות ובקשו מהם מים ולא וודקה. אף אחד לא יידע על הטריק הזה גם אלו שמאוד ירצו להרים כוסיות שמינית עם הזוג.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים