מחיר מנה
 

10 דרכים לירח דבש מושלם


ההכנה לחתונה הוא תהליך מורכב עם המון פרטים שצריך לקבל החלטות עליהם, לעורך חיפושים מקיפים ועוד משימות להפקת האירוע, זה לוקח לנו המון זמן פנוי שנרצה לבסוף פינוק - ירח דבש מושלם... אז קבלו את 10 הדרכים ליצר כזה.

 

1. תכנון: לפני שמתחילים שיוצאים לירח דבש בארץ או בחו"ל כדאי מאוד לייצר תוכנית של לאן, תקציב, קו כללי של המסלול ואיך נרצה לבלות את הימים והערבים.
 
2. ערכו רשימה: ערכו רשימה של מקומות ששניכם רוצים להגיע, מקומות בארץ או בחו"ל ונסו למצוא קו שמתאים לשניכם.
 
3. סגנון הלינה ב ירח הדבש: קבלו החלטה אם אתם מעוניינים בירח דבש רומנטי בצימרים בארץ / בחו"ל או שאתם מעוניינים במלון מפנק, או בוילה פרטית עם בריכה.
 

4. פעילויות: סגרתם פחות או יותר את כיון הטיול וסגנון הלינה בירח הדבש, עכשיו צרו רשימה של פעילויות שאתם רוצים לחוות במהלך ירח הדבש, טיול גמלים, טרקטרונים, בטן גב, ים, מסיבות ברכיה ועוד...
 

טיפים לירח דבש מפנק

 
5. צרו לעצכם גם זמן לבד: בכל תהליך הפקת החתונה הייתם הרבה יחד ומן הסתם נוצרו גם לחצים וכעסים אחד על השני, ירח הדבש נועד בין היתר גם לתקן ולפנק, תנו לעצמכם את הזמן של יחד וגם לא פחות חשוב של הלבד. דבר על זה לפני כן שלא יהיו העלבויות - תוכלו גם להפנות את בן / בת הזוג לכתבה הזו לצורך העניין.
 
6. "זה הירח דבש שלנו": בהרבה מלונות / צימרים תוכלו לקבל שידרוגים מפנקים בירח הדבש, תדאגו להודיע לכולם שזה ירח הדבש שלכם - אף אחד לא ידע אם לא תספרו.
 
7. למדו על המקום: החלטתם לטוס לחו"ל או למקום שאתם לא מכירים ולא הייתם, למדו על המקום - קנו מדריך קראו עליו באינטרנט, אספו כמה שיותר מידע - ככה תוכלו יותר להתחבר לטיול ולמקום.
 
8. ביטוח נסיעות לחו"ל חתונה: החלטתם לטוס לחול? אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל העלות מאוד נמוכה (כ-2$ ליום) והתמורה לסיכון מאוד גבוהה.
 
9. ירח דבש באמצע השבוע: המחירים לטיולים הכוללים לינה בארץ ובחו"ל יורדים משמעותית באמצע השבוע, שקלו לקחת את ירח הדבש דווקא אז ולא בסופ"ש.
 
10. תתלשבו יפה אחד בשביל השני: תשקיעו בשביל השני, במראה, בלבוש תתפנקו אחד על השני בירח הדבש. תשקיעו בדברים הקטנים של היום יום, ולא לקחת כלום כמובן מאליו.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים