מחיר מנה
 

תא צילום לחתונה

מהו תא צילום לחתונה, איזה טיפים כדאי לשים לב לפני שבוחרים את הספק, וכמה זה יעלה לנו?


אם חיפשתם אטרקציה לחתונה שלא תכניס אותכם להוצאות גדולות ואם זאת תיתן לכם אינפקט גדול לחתונה עבור האורחים, תא צילום לחתונה בהחלט פתרון נכון עבורכם.
 
תא צילום לחתונה הוא בעצם חדרון קטן ושקוף שמגיע על גלגלים, יש בו מצלמת אינטרנט קטנה, מחשב עם אפליקציה מותאמת לצילום ורקעים שהאורח יכול לבחור, תחפושות פזורות בחדרון, יש כאלו המשלבים שם אפשרות להלקיט האורחים שרים ולהוציא בסוף דיסק עם שירים / תמונות ומגנטים.
  
המחיר של החוויה הזו נע בין 1,000 ל 2,000 ש"ח, מאוד תלוי באביזרים של הספק, האופציות שניתנות לאורחים (שירים / תמונות / מגנטים וכדומה)
 
 

תא צילום לחתונה

 
בקשו לראות את תא הצילום והאביזרים שיש ברשותו באותו חדרון, גם אם אתם מזמנים הספק טלפונית ולא נפגשים איתו, בקשו תמונות אמיתיות של תא הצילום והאביזרים שלו מחתונות שערך. סגרו מראש את כמות הדיסקים והתמונות, בררו האם יש הגבלה כלשהי בכמות או בשעות העבודה שלו.
 
לסיכום: אטרקציה לחתונה מסוג תא צילום הוא פתרון מעולה וללא עלות גבוהה, בדקו וערכו השוואת מחירים ותוצרים שהספקים נותנים לפני כן.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים בהפקה מושלמת לחתונה, ונשמח לעמוד גם לרשותכם. קבלו הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים