מחיר מנה
 

שאל את מומחה החתונה

אספנו את השאלות הפופולריות בתחום החתונה למיטב נותני השירות בתחום האירועים, ורצינו לקבל את חוות דעתם המקצועית לשאלות המתחתנים.


שאלה:  איך לשמור על טבעות הנישואין במצב טוב?

תשובה: אל תשתמשו בכימקלים על הטבעות, לפני רחיצת כלים, או כניסה לבריכה, שימוש בקרמים וכדומה. אם הברק של הטבעת נעלם, נסו לנקות בעדינות בעזרת וודקה עם מטלית בעדינות.
 
 

 

שאלה:  האם כדאי לחגוג את מסיבת הרווקות במשותף?

תשובה: בהחלט לא, מסיבת הרווקים מטרתה לתת קצת חופש אחד מהשני, הזדמנות להיפרד מחיי הרווקות, וגם אופי המסיבות בדרך כלל שונה ככה שאם מאחדים את המסיבות יוצא מצב שלא תמיד ממצאים את המסיבה עד הסוף. (שני הצדדים יוצאים מופסדים)

  

שאלה:  האם כדאי לקבוע לתקליטן את השירים שיהיו בחתונה ?

תשובה: לא, כדאי שתתנו את הקווים הכללים של השירים שאתם מעוניינים שיהיו, תוכלו גם לדרוש מספר שירים שאתם רוצים שיתנגנו, אבל אל תחליטו מראש על השירים, תנו לו יד חופשית הוא יזהה את הקצב של האורחים ולמה הם יותר מתחברים (למרות שאנחנו חושבים שאנחנו יודעים מה הטעם שלהם, הרבה פעמיים יש הפתעות).
  

שאלה:  מה חשוב לשים לב בבחירת שמלת כלה?

תשובה: רוב נותני השירות יענו בתשובות כמו: הבד, עד כמה היא אלגנטית, עד כמה היא משקפת את האישיות שלך ועוד... אבל בראש ובראשונה זו הנוחות, אל תשכחו שאתן הולכות להיות בשמלה אחת למשך 10 שעות ויותר. (כמובן שלא נוותר על היופי של השמלה)
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים בהפקה מושלמת לחתונה, ונשמח לעמוד גם לרשותכם. קבלו הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים