מחיר מנה
 

6 הדברים שאורחים יזכרו מהחתונה

 

הרבה פעמיים יש פער גדול שאחנו חושבים שיהיה חשוב לאורחים שלנו לעומת מה שבאמת הם יזכרו לטובה, על כן אנחנו מבזבזים כסף מיותר לרצות ולהרשים את אף אחד, קבלו את עשרת הדברים שהאורחים יזכרו מהחתונה שלכם.

 

מוזיקה: האורחים שלכם ישפטו את רמת החתונה בהתאם למוזיקה וההנאה שהם הפיקו מהחתונה, לכן מאוד חשוב לתת לתקליטן החתונה איזשהו מרחב התאמה של המוזיקה לקהל, הרבה פעמיים אנחנו חושבים שהקהל יאוהב סגנון מסויים אבל הטון הוא אחר לחלוטיין.
 
שירותי בר - האורחים ידעו לתת ביקורת קשה אם רמת האלכוהול היתה נמוכה ותוצרת הארץ בלבד או שהשקעת עוד כמה שקלים עבור שדרוג הבר ורמת השתייה, מאוד מומלץ לשדרג לתוצרת חוץ או להניח בקבוקי שתייה טובים על השולחנות (אל תשכחו לאסוף את מה שנשאר אחרת פשוט ייקחו לכם את זה)
 

  
אוכל - תמיד שווה לבחור לפי טעם הרוב, הישאליים אוהבים פרגיות תנו להם, תנסו לקלוע לטעם של רוב האורחים, תמיד ניתן לפנק בתוספת מעניינת או עיקרית שונה ומיוחדת ככה שהאורחים "המביני עניין" יוקירו תודה ועניין ברמת האוכל.
 
סידור האורחים - כאן אין צורך להשקיע כסף אלא חשיבה חשיבה ועוד קצת חשיבה, פשוט מבעס לשבת בשולחן שאתה לא מתחבר לאף אחד או שיש פער גילים עצום שפשוט האורחים שלך יזכרו את זה מאוד לרעה לא משנה מה רמת האוכל או האולם.
 
קבלת הפנים - הכניסה הראשונה לאולם נותנת את התוצאה של היכרות ב 10 דקות, כלומר ככול שהכניסה וקבלת הפנים תהיה מרשימה יותר ככה ישאיר טעם של איכות עבור האורחים, מי שהתלבט על ה 50 שקל למעלה או למטה יעגל למעלה.
 
עיצוב שולחנות - אל תציבו על השולנות קישוטים גבוהים מדי, אתם תשיגו תוצאה הפוכה של להרשים האורחים, במקום זה תקבלו עצבים מהאורחים שלא מסוגלים לדבר עם זה שיושב מולם מפני שעומד להם עמוד תאורה מול העינים ואז מתחילים להזיז אותו בשולחן ממקום למקום. תכסחו מעצכם והם את ההתעסקות הזו.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים