מחיר מנה
 

סידור האורחים בשולחנות

לסידור האורחים בשולחנות יש משקל מאוד חשוב על הצלחת החתונה בעיני האורחים שלכם, תחשבו על מבוגר שיושב קרוב מידי לרמקולים ולרחבת הריקודים. שווה לחשוב לפני סידור האוחרים בשולחנות והקמת רשימת המוזמנים.

יש כלל פשוט שינחה אותנו לגבי סידור האורחים בשולחנות, והוא להתאים את הצורך לכל אורח.

חב'רה צעירים: אותם בדרך כלל נושיב ליד רחבת הריקודים וליד בר המשקאות, אנחנו רוצים אותם קרוב למסיבה, אנחנו רוצים שהם יהנו מהמוזיקה, ישתתפו כמה שיותר בריקודים ובשתייה ויעשו לעצמם ולנו שמח.

חברים מהעבודה: לא ממש כדאי לשלב אותם עם החברים הקרובים, אבל אם אין מספיק אורחים למלא שולחן אז בהחלט אפשרי. אפשר גם לשלב את החברים מהעבודה של החתן עם החברים / חברות מהעבודה של הכלה וכדומה.

משפחה קרובה: גם אותם לא נרצה להרחיק מלב האירוע ונעביר אותם לשורה השניה מול רחבת הריקודים, שעדיין יוכלו לחגוג במסיבה, ועם זאת לנהל שיחות אישיות עם שאר מבני המשפחה הקרובה או הרחוקה יותר.

משפחה רחוקה ושכנים: הם האנשים שבדרך כלל נרחיק אותם מהמוזיקה והרעש, הם מגיעים בדרך כלל להתערבב אחד עם השני, אם הם מבוגרים הם יתעצבנו על המוזיקה, במקרים אלו תרחיקו אותם מרחבת הריקודים ולב המסיבה.

קבלו סקיצה של סידור שולחנות לכ- 200 מוזמנים, אותה ניתן להדפיס ולהשתמש לתכנון סידור האורחים בשולחנות.

סידור אורחים בשולחנות
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים