מחיר מנה
 

סיבוב הופעות

אולם – יש, שמלה – יש, צלם – יש, ודווקא עכשיו, כשנראה שסגרתם את כל הפינות החשובות, לא פעם עולה ההרגשה שמשהו חסר. הערך המוסף. הדבר שיעשה את האירוע שלכם יוצא מן הכלל. 


עבור מי שמיצה את כל עניין המגנטים, האטרקציות וההפרחות למיניהן, ומוכן להשקיע עוד כמה שקלים כדי ליצור אירוע ייחודי יותר, קיימת האפשרות להזמין הופעה חיה לחתונה. נשמע מעניין? חכו שתשמעו על מגוון האפשרויות.

אז אילו סוגי הופעות יש? 

ריקוד: אפשר להזמין רקדנים בתחומים מגוונים, החל מרקדניות סמבה ברזילאיות עם תחפושות מלאות ולהקות אפריקניות עם תופים מלאי קצב ועד הופעת מחול של ממש.

הופעות לחתונה


נגינה:
תזמורת בהופעה חיה בכניסה לאירוע תבטיח אווירה קלאסית בלתי נשכחת. אפשר להזמין כנר או קבוצת כנרים, פסנתרן, צ'לן וכל נגן אחר שיעלה בדעתכם. ולמי שלא בעניין של מוסיקה קלאסית, אפשר גם להביא מתופפים ונגנים ייחודיים בסגנונות שונים, כמו ג'אז או רוק. להקות והרכבים שונים אפשר למצוא בשפע באמצעות חיפוש מהיר בגוגל.

שירה: כאן האפשרויות בלתי מוגבלות כמעט, הכל תלוי בכיס שלכם – מהופעה נעימה של זמרת מתחילה שתנעים את זמנם של האורחים (זו יכולה אפילו להיות הכלה אם היא מוכשרת מספיק) ועד הזמרים הגדולים והמוכרים ביותר בארץ שיגיעו להופיע בחתונה שלכם וידאגו לכך שהאורחים ידברו עליה עוד זמן רב. בתום זה שולט בעיקר הזמר המזרחי, אבל יש גם לא מעט זמרים מוכרים בסגנונות אחרים שמוכנים להופיע בחתונות, תמורת הסכום המתאים, כמובן. הופעה של זמר מוכר במיוחד (כמו עברי לידר או אייל גולן, למשל, עם להקת ליווי) יכולה להגיע לסכומים של יותר מ-100,000 שקלים.


לכל אלה אפשר להגיע באופן פרטי, אבל אם כבר סגרתם תקליטן או חברת תקליטנים, כדאי קודם כל לפנות אליהם ולבדוק אם הם מציעים הופעות משולבות במסגרת שירותיהם. כך אפשר גם להוזיל את העלות וגם לוודא שהכל יהיה מוסדר יותר ולא תצטרכו לתאם ולארגן את כל מה שקשור להופעה.
אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים