מחיר מנה

ניתן לחסוך בחתונה!

העלנו המון נקודות ממבט היועצים שלנו איך לחסוך בעלויות הפקת החתונה, קבלו את מיטב העצות ואנא שתפו אותנו מה אתם חושבים?

 
אולם החתונה: לפני שסוגרים חוזה עם אולם האירועים אתם נדרשים להעריך את כמות האורחים שיגיעו לאירוע. חשוב לזכור כי מגיע לכם כ 10% כיסאות ספר שניתן לנצל, לדוג' אם הזמנתם 300 מנות אז מגיע לכם עוד 30 מנות ספר כאופציה לפתיחה, שקללו את זה כחלק הערכת האורחים.
 
מפיק חתונה: למפיקי החתונה יש הסכמים מיוחדים מול אולמות החתונה, צלמים, תקליטנים וכדומה מפני שהם מקור גדול לתנועה של מתחתנים. תוכלו לבדוק דילים אצל מפיק אירועים.
 
שירותי בר או רכישה עצמית: כדאי לעשות השוואת מחירים בין שירותי בר לרכישה עצמית של אלכוהול.
 
חתונה ביום שישי: לאחרונה יותר ויותר זוגות מעדיפים להתחתן ביום שישי, את מגמת העליה הזו אנו מזהים הן מבחינת עלויות נמוכות יותר וגם שחתונה ביום שישי הפכה ליותר מקובלת בצד האורחים.
 

עיצוב חתונה 2015

 
חתונה בשדה פתוח: חתונות בשדה או על חוף ים קיבלו תאוצה גדולה, גם כאן ניתן לחסוך בעלויות משמעותיות.
 
שמלת חתונה: ידוע כי שמלות חתונה לא ממש פרופרציונליות לתמורה, כלומר התשלום בגין שמלה ליום אחד בסה"כ של כ- 8,000 ש"ח לא מתאים לתמורה שאתן מקבלות. ניתן למצוא במקומות לא מרכזיים שמלות ב 2,000 ש"ח או לרכוש שמלה יד 2 ולבצע עליה התאמות אישיות לגוף שלך.
 
עיצוב אירועים: שווה לבדוק שילוב של עיצוב אירועים עצמי עם מעצב אירועים טוב, ככה שאת הדברים הקטנים תעצבו בעצמכם.
 
אישור הגעה וסידור שולחנות: יש היום כלים חינמיים ברחבי הרשת לניהול נכון של אישורי ההגעה וסידור שולחנות שווה להשתמש באמצעיים טכנולוגיים אלו. (לדוג' אישור באמצעות אפליקציה)
 
יש עוד המון דרכים ושיטות להוזיל עלויות בחתונה - נשמח לדעת מה אתם חושבים, אנא שתפו אותנו.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים