מחיר מנה
 

מערבבים שמחה בשמחה

האם כדאי להתחתן בסמוך לחגים? מה היתרונות והחסרונות ומתי אפשר בכלל לקיים חתונה? כל התשובות לפניכם. 


הצעת הנישואים כבר מאחוריכם, על האצבע שלך כבר מנצנצת הטבעת, ואתם יודעים פחות או יותר מתי אתם רוצים להתחתן ובאיזה אולם אירועים. ההתלבטות מגיעה כשאתם מגיעים לפגישה באולם האירועים ומציעים לכם תאריך חתונה קרוב לזמן חגים, למשל יום לפני ערב חג (בחול המועד, לעומת זאת, אין אפשרות לקיים חתונה). ישנם אפילו חגים שמותר להתחתן בהם, כמו יום העצמאות כמובן, אך גם בחנוכה, בפורים ובט"ו בשבט.

חתונה בחנוכה

היתרונות ברורים: למחרת החתונה אנשים לא צריכים לקום לעבודה, כך שיוכלו לחגוג עד אור הבוקר בלי נקיפות מצפון. לעתים תוכלו להשיג אפילו מחיר מנה נמוך יותר לעומת ימים אחרים, או חתונה ביום חול באמצע השבוע במחיר זהה לחתונה ביום חמישי, שהיא בדרך כלל יקרה יותר. אפשר גם לשלב בחתונה אלמנטים מהחג ובכך להוסיף לייחודיות ולתחושת החגיגיות: קישוטים בכחול-לבן ביום העצמאות, סופגניות בחנוכה, מסכות ורעשנים מסוגים שונים ליצירת אווירה פורימית, פירות יבשים על השולחן או כמתנה לאורחים בט"ו בשבט.

אך לפני שאתם קופצים על המציאה, כדאי שתדעו שכמו בכל דבר בחיים, לצד היתרונות ישנם גם חסרונות. למשל, אנשים המארחים בחג את המשפחה צריכים להתכונן, כך שייתכן שלא ישמחו לשמוע שהחתונה מתקיימת דווקא בזמן הזה, אולי לא יוכלו להישאר עד מאוחר ואפילו לא כולם יגיעו. כמו כן, רבים מנצלים את תקופות החגים לנסיעות לחו"ל, כך שייתכן שתפסידו אורחים שלא יוכלו להגיע בגלל חופשה מתוכננת או בגלל רצון לחגוג את החג במקום אחר.

גם אם בסופו של דבר תחליטו שהחתונה לא תתקיים בתקופת החגים, הרי גם כך מדובר עבורכם ביום חג פרטי שתזכו לציין ולחגוג בדרך שלכם מדי שנה.


במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים