מחיר מנה
 

מנות צמחוניות בחתונה

מספר הצימוחונים בארץ ובעולם בכלל עולה עם הזמן, כדאי מאוד לדאוג גם למנות הצמחוניות בחתונה

מצאתם אולם וסגרתם תאריך? עברתם את שלב הטעימות? עכשיו צריך לקבוע את התפריט לאירוע שלכם, משימה לא פשוטה, בעיקר כי צריך לבחור מספר קטן יחסית של מנות שיתאימו למגוון די רחב של אורחים, צעירים ומבוגרים.

בגני אירועים רבים לא תמיד מתייחסים מספיק לנושא האורחים הצמחונים בחתונה, למרות שמספר הצמחונים והטבעונים עולה עם הזמן. הדבר האחרון שתרצו הוא שהחבר הטוב הצמחוני שלכם יגיע לאירוע החשוב בחייכם, ובתור מנה עיקרית יקבל רק קערת סלט כי "זה מה יש".

הבשורה המשמחת היא שיש כבר אולמות שמציעים גם מנות צמחוניות מורכבות וטעימות, התפקיד שלכם כמתכנני האירוע הוא לדעת לבקש ולסגור מראש את המנות האלה, בעיקר אם אתם יודעים מראש שיהיו בחתונה לא מעט אורחים צמחוניים.

מנות צמחוניות בחתונה

תשתדלו לבדוק מראש כמה אורחים כאלה יהיו ולהעביר לאולם את המידע הזה כדי שאפשר יהיה להיערך בהתאם מבחינת מספר המנות.

גם מגמת הטבעונות צוברת תאוצה לאחרונה, ואם אתם יודעים שיבואו טבעונים לחתונה שלכם, אל תשכחו לברר עם האולם אם קיימות אצלם מנות טבעוניות ומהן.
אז לפני שאתם סוגרים את התפריט, וכבר בחרתם את האנטריקוט או הפרגיות, אל תשכחו לשאול מה המנות הצמחוניות שיש לאולם להציע, ואם הן נשמעות לכם לא מספיק אטרקטיביות, אל תתביישו לבקש משהו טוב יותר.

אפשרות נוספת היא הזמנה של קייטרינג צמחוני / חלבי - בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר חתונות ואירועים שונים עם קייטרינג חלבי המאפשר להכניס קצת אווירה שונה לחתונה ולתת תחושה של ייחודיות. הייתרונות הם שהמחיר ביחס לקייטרינג בשרי יותר זול, כמעט כל האורחים שלכם יהנו מתפריט מיוחד ועשיר מאפשרויות בחירה (צריך לזכור באירועים אלו את הרגישים למוצרי חלב).

במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים