מחיר מנה

איך לבחור את מיקום החתונה

לפני שאנחנו נפגשים עם צלמים תקליטנים ואפילו עם אולמות האירועים אנחנו צריכים לבחור את מיקום האירוע, קבלו כמה טיפים חשובים בנושא.

אחרי שעברתם את ההתרגשות של הצעת הנישואין, השלב הראשון בתכנון החתונה הוא בחירת המקום שבו היא תיערך. בלי תאריך לא תוכלו לשריין צלם, תקליטן ולארגן את החתונה. אז אחרי שבדקתם כמה אורחים בערך יהיו לכם, נשארה לכם החלטה חשובה - באיזה איזור בארץ האירוע יתקיים.

אם שניכם גדלתם באותה עיר, תוכלו להתקדם מכאן בקלות, אבל אם אחד מכם מבאר שבע והשנייה מירושלים, איך תמצאו מקום שכולם יהיו מרוצים ממנו?
אז זהו, שלא. פשוט קבלו מראש את העובדה שתמיד יהיו אורחים שיתלוננו על הנסיעה הארוכה ויהיו אפילו כאלה שלא יבואו בכלל מהסיבה הזאת.

ובכל זאת, תשתדלו לבחור מקום שלא קרוב מדי לאחד הצדדים, כדי להפחית טענות של הצד השני, אם יש צורך תארגנו הסעות, והכי חשוב - אם מצאתם את אולם האירועים המושלם לחתונה שלכם, וזה המקום שתהיו שלמים איתו, אל תהססו. מי שאוהב אתכם יבוא ממילא, גם אם תחליטו לקיים את החתונה על הירח.

הסעות לחתונה
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים