מחיר מנה
 

מחיר קייטרינג לחתונה 2017

כמה עולה קייטרינג לחתונה? איזה סוגי קייטרינג קיימים בשנת 2017 ומה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם הקייטרינג לחתונה?קייטרינג איכותי לחתונה עולה בין 180 ש"ח ל 280 ש"ח למנה בממוצע נכון לשנת 2017. המחירים כמובן עולים ויורדים לפי סוג הקייטרינג, איכות הבשר שתבחרו, כמות האורחים ועונת השנה.

אז איך נכון לבחור את הקייטרינג האיכותי? ואיך אפשר להוריד מחירים ולהוזיל את מחירי המנה?

השוואת מחירי קייטרינג -
בצעו השוואת מחירים לקייטינג ובדרך זו תוכלו להוזיל עד 10% מהמחיר על ידי הצגת החלופות לבעלי הקייטרינג השונים ולטובת מיקוח על מחיר המנה.

בירורים ובדיקות על הקייטרינג
- בקשו לדעת כמה שנות ניסיון יש לקייטרינג בתחום החתונה בלבד (לא אירועים אחרים כגון בר מצווה או ברית - יש שוני גדול מבחינת ההתנהלות). נסו לבדוק בפורמים השונים ולקבל המלצות על הקייטרינג שאיתו אתם נפגשים. אם שמעתם שיש משהו לא טוב על הקייטרינג, אל תפסלו מידית, בררו מול הבעלים את הפרטים במעמד הפגישה.

טעימות והגעה לחתונה
- בקשו להגיע לחתונה שעורך הקייטרינג בקרוב, ובקשו לטעום מהמנות המוגשות לאורחים. במהלך החתונה עקבו אחרי התנהלות המלצרים, איכות האוכל והשירות לאורחים.

מחיר קייטרינג 2017

כמה מנות כדאי להזמין -
מחיר המנה של הקייטרינג יורד בהתאם לכמות המוזמנים שעליהם אתם מתחייבים מול הקייטרינג. אל תתפתו לקחת עודפים יותר ממה שאתם זקוקים, נסו לחשב את כמות המוזמנים הבטוחים שלכם והפחיתו מהם בין 10% ל 20% מול הקייטרינג. 

חתימת החוזה -
בקשו שכל הפרטים שהתחייב הקייטרינג בפניכם יהיה כתוב בהסכם בלי "סמוך עלי". תבדקו כמה מלצרים ומגישים יהיו על כל תחנה וכמה סה"כ יהיו במהלך האירוע.

היעזרו בהפקת אירועים חינם -
אל תחששו להיעזר במפקי אירועים שיכולים לסייע בהוזלת העלויות, את העמלות הם לא גוזרים ממכם אלא מהקייטרינג איתו יש להם שיתוף, פעולה.

אז איזה סוגי קייטרינג קיימים ומה המחירים שלהם?

סוג הקייטרינג    מה כוללת המנה    מחיר מנה ממוצעת
 
קייטרינג בשרי  פרגיות, סטיקים, בשר, גולש, בורקס בשר, עופות 180 ועד 280 ש"ח
      
קייטרינג חלבי דגים, פשטידות, פסטות, קישים, מרקים ותוספות 150 ועד 250 ש"ח
         
קייטינג צמחוני פסטות, רביולי, גבינות, פשטידות, קיש, לחמים 150 ועד 250 ש"ח
   
קייטינג אסאדו צלעות כבש, צלעות בקר, שיטת צליה ייחודית 200 עד 300 ש"ח
   
קייטרינג טבעוני מרקים, פטריות, סושי, פירה,פסטות, עדשים 150 ועד 250 ש"ח


אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!


במנה מנה
 עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

   
טואול - בניית אתרים