מחיר מנה
 

כמה עולה חתונה

 תכנון תקציב חתונה הוא החלק הראשון שבני הזוג נדרשים לעמוד מולו כדי לתחם את טווח המחירים של אולמות האירועים, צלמים, תקליטנים, שירותי בר וכו'.

אז כמה בעצם עולה חתונה ממוצעת, איך בכול זאת אפשר לצאת ברווח מהחתונה מבלי לפגוע באיכות האירוע?

 
1. הכינו לכם רשימת נותני שירות שתצטרכו לשלם עבורם, תוכלו להיעזר במחשבון החתונה.
 
2. במשא ומתן מול נותני השירות תחמו אותם בתקציב העומד לרשותכם לאחר שהסכמתם ותיאמתם אותו מראש.
 
3. אורח מביא בממוצע בין 200 – 300 ₪ למנה, כלומר כל סטייה תקציבית היא רווח או הפסד.
 
4. לאחר שלוקחים את כל הוצאות החתונה, גן האירועים, נותני השירות בחשבון המחיר הממוצע ל 250 איש יוצא בין 85,000 ל 100,000.
 
5. מחיר החתונה לעולם תלוי בכמות המוזמנים שלכם, ככול שיש לכם יותר מוזמנים ככה ההוצאות וההכנסות שלכם מהאירוע יהיו גדולות יותר. עדיף לכם להזמין כמה שיותר אורחים הרי וחלוקת נותני השירות מתפרסת על יותר אורחים והיא סטטית לעומת מנה שכל אורח צריך לקבל והיא דינאמית. נפשט בדוגמא:
סגרת על מחיר מנה בסכום 200 ₪ כפול  200 אורחים = 40,000 ₪ מחיר אולם החתונה.
סגרתם על מחיר תקליטן בסכום 5,000 ₪ כפול 200 אורחים = 5,000 ₪ מחיר תקליטן, כלומר המחיר לא מושפע מכמות המוזמנים. מסקנה כדאי להזמין כמה שיותר אורחים בתנאי שמחיר המנה לא עולה על ההכנסה הצפויה מאורח ממוצע.
 
6. אל תתפשרו על הדברים הקטנים שיעשו את ההבדל הגדול כמו לדג' – עיצוב חופה, שדרוג שירותי הבר לאיכות גבוהה. עדיף להוריד דווקא מהמחירים הרציניים כמו לדוג': כל 10 שקלים שהורדתם במיקוח מול גן האירועים למנה שווה בין 2,000 ל 3,000 ₪.
 

עיצוב אירועים

 
7. היעזרו במחשבון החתונה כדי לוודא כמה רווח אתם צפויים לקבל, תחסירו ממנו את ההוצאות שאתם צפויים לשלם ונסו לשפר מספר פעמים עד שתגיעו להחלטה המתאימה עבורכם למקסימום תקציב ורווח.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים בהפקה מושלמת לחתונה, ונשמח לעמוד גם לרשותכם. קבלו הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים