מחיר מנה
  

ככה תביאו יותר אורחים לחתונה 

כששואלים בני זוג מה הדבר הכי חשוב בעיניהם בחתונה, קרוב לוודאי שהם יענו שזה המראה של הכלה, כמה האולם מרשים, כמה הדי ג'יי מקפיץ או איכות המנות, אבל יש דבר אחד שחשוב הרבה יותר מכל אלה: האורחים. ככל שמגיעים יותר אנשים לאירוע, החתונה תהיה יותר שמחה ומעניינת, וכמובן אי אפשר להתעלם מהצד הכלכלי – הרי צריך לכסות את מחיר המנות.

 
לא חשוב אם מדובר בחתונה גדולה או באירוע מצומצם, אין ספק שגם מי שבא ממשפחה קטנה או שיש לו חוג מצומצם של חברים ירצה שאחוז גבוה מהמוזמנים יגיעו. הנה כמה טיפים איך לעשות זאת:
 
* הזמנות אישיות: תשתדלו למסור כל הזמנה באופן אישי, כך המוזמנים יעריכו את המאמץ וירגישו מחויבים יותר להגיע. בעבודה, למשל, תחלקו הזמנות אישיות, ולא במייל או בסתם הודעה כללית. החתונה תתקיים במרכז ויש לכם חברים טובים שגרים בבאר שבע? אם תחליטו שלהגיע לתת להם את ההזמנות קשה מדי, אל תבואו בטענות כשהם יחשבו שקשה להם מדי להגיע למרכז לחגוג אתכם.
 
* העיקר העיתוי: חלקו את ההזמנות במועד המתאים, כלומר כשלושה שבועות עד חודש לפני החתונה. אם תקדימו מדי יש סיכוי שהמוזמנים ישכחו מהאירוע, ואם תזמינו מאוחר מדי, יכולות להיות להם התחייבויות אחרות ואילוצים שימנעו מהם להגיע.
 
* שמרו על קשר: התקופה שלפני החתונה מאוד לחוצה וזוגות רבים נוטים לשקוע בהכנות ולהתנתק קצת מהחברים ומהמשפחה. אמנם מי שקרוב באמת לא יחמיץ את היום הגדול שלכם, אבל חברים ובני משפחה רחוקים יכולים להיעלב או סתם לראות בניתוק הזה תירוץ לא להגיע. לכן גם אם זה קשה, תשתדלו למצוא זמן להתקשר, להיפגש ולהתעניין. זה עוד ישתלם לכם.
 
* מיקום החתונה: החתונה צריכה להתקיים במקום נוח להגעה לרוב המוזמנים. אם מצאתם גן אירועים חלומי שעונה על כל דרישותיכם אבל מרוחק יחסית, קחי בחשבון שייתכן שתשלמו על כך את המחיר. וגם אם בחרתם מקום קרוב ונוח, תבדקו מי עדיין נשאר רחוק או ללא אמצעי הגעה ותנסו לפתור את הבעיה כדי שאותם מוזמנים יוכלו להגיע. אם מדובר בקבוצה גדולה אולי ישתלם לשכור אוטובוס, ואם זה סתם חבר ללא רכב – תבדקו אם יש מוזמן אחר שגר קרוב אליו ויכול לאסוף אותו בדרך.
 
* עין תחת עין: עוד לפני קביעת התאריך וחלוקת ההזמנות, תקפידו להגיע לכל אירוע שאתם מוזמנים אליו – מי שלא תכבדו בנוכחותכם, לא יטרח להגיע גם לאירוע שלכם.

* מסתכלים בקנקן: הזמנה יפה ומושקעת תיחרט בראשם של האורחים שיקבלו אותה, ואם גם תוסיפו מגנט אטרקטיבי, יש סיכוי טוב שהתאריך של היום הגדול שלכם יתנוסס על המקרר של המוזמנים במשך שבועות, כך שלא יוכלו לשכוח אותו.
 
* נציגים ושליחים: תבקשו מההורים, האחים, החברים הקרובים וכל מי שיכול לטפטף באוזני המוזמנים הרחוקים יותר מתי והיכן תתקיים החתונה, כמה אתם משקיעים בה מכל הלב וכמה חשוב להם (ולכם) שיגיעו. זה בטח לא יכול להזיק.
 
במנה מנה
עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים בהפקה מושלמת לחתונה, ונשמח לעמוד גם לרשותכם. קבלו הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.  

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים