מחיר מנה
 

ילדים בחתונה

 

להרבה מאוד מהמוזמנים שלנו יש ילדים קטנים, שצריכים להיות בהשגחה מלאה על הילדים בזמן החתונה שלנו במקום להשתולל ברחבת הריקודים ולהרגיש כיף באירוע. לאחרונה התחילו לצוץ הפעלות לילדים בזמן האירוע אנחנו סקרנו לכם את הדוגמאות להפעלות.

 

ג'ימבורי מתנפחים - בכול אולם יש חדר יחסית גדול שיכול להתאים למתנפחים וג'ימבורי להפעלות זה מוציא המון אנרגיה לילדים. אם אתם מתחתנים בקיץ כמובן שתוכלו להוציא לגן את את המתנפחים כמובן שתצטרכו את הסכמת האולם למהלך.
 
הפעלה במאצעות סיפור משחק - ישנן מפעילים המגעים עם סיפורים מוכרים והמון תחפושות ומשתפים את הילדים במהלך הסיפור תוך שילוב תחפושות ומשחק אתגרי.
 
  
איפור ילדים בחתונה - מאפרת ילדים תאפר את הילדים בהתאם לרצונם ותצלם אותם במגנטים כמזכרת, האומנם לא יעסיק אותם לזמן רב אבל ייתן להם מזכרת לאירוע.
 
הפעלות נושאות פרסים - תוכלו להזמין מפעיל ולרכוש מראש משחקים עבור פרסים למנצחים, הילדים ישחקו בהתלהבות ויאפשרו להורים לחגוג.
 
מכונות משחק בחתונה - אפשר להזמין מספר מכונות משחק עבור הילדים כמו מכונת איגרוף שהמנצח שנתן את המכה החזקה ביותר בערב (לילדים עד גיל 13) יזכה בפרס, מכונות צילום אוטו', מכונות קריוקי שתצאו עם דיסק מהאירוע, צילום עם מסך ירוק המאפשר הדבקת רקעים ועוד.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים