מחיר מנה
 

חתונת חורף 2016

עומדים להתחתן בחורף 2016, קבלו מספר טיפים חשובים לחתונת חורף.


אולמות אירועים בחורף: חתונה בחורף יש יתרונות וחסרונות, לדוג' אחד הייתרונות הבולטים ביותר הוא שמחירי החתונה יורדים משמעותית, חתונה בקיץ כמעט ולא משאירה לכם המתחתנים אופציה למיקוח מפני שבעלי האולמות יודעים שיבואו אחרים, בחורף כל הפסד של זוגות המתחתנים הוא תוצאה שהאולם פשוט יעמוד ולא יעבוד באותו הערב, מה שישאיר לכם אופציה למיקוח חזק יותר.

ריקודים: החורף הקר מאלץ את האורחים שלנו לקום מהכיסאות ולרקוד כדי להתחמם, נצלו את זה וקנו קישקושים לרחבה, תרקידו את האורחים שלכם כך החתונה שלכם תימשך יותר זמן והאורחים שלכם יזכרו אותה כאירוע מוצלח.

אלכוהול: ידוע שבחורף יותר אנשים שותים אלכוהול מפני שהוא נותן תחושת חמימות לגוף, דווקא בעונת החתונות הזו כדאי לשדרג את בר המשקאות לתוצרת חוץ או לרכוש באופן עצמאי. 

שדרוג שירותי בר


ליווי מוזיקלי: החופה בחורף בדרך כלל תערך בתוך אולם האירועים - כדאי להוסיף אלמנט מרגש של פסנתרן או ליווי בכינור / תופים / שופרות להעצמת טקס חופה וקידושין.

אוכל וקינוחים: בחורף הגוף צורך יותר כלוריות, מה שמוביל את הארוחה לנושא מרכזי בחתונה, אם יש עיקריות שאורחים שלכם יהנו מהם כמו אסאדו או קינוחים שמחוץ לתפריט הסטנדרטי כדאי להשקיע עוד כמה שקלים ולתת לאורחים את המנה שידברו עליה יום אחרי החתונה.

סיום האירוע: תקדישו עוד מחשבה קטנה לאורחים שלכם וקנו כ- 10 מטריות לאורחים ששכחו את המטריות בבית, אין דבר יותר מעצבן מלשכוח את המטריה בבית ולצאת מהאירוע לגשם סוער - זה תמיד ישאיר טעם רע מהאירוע שלא באשמתכם. חלוקת המטריות בסיום האירוע פשוט תשאיר טעם טוב מהחתונה ותחושבה שחשבתם על הפרטים הקטנים.

במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים