מחיר מנה
 

חתונה קטנה

 

מה חשוב לדעת כשמתכננים חתונה אינטימית, ואיזה טיפים קטנים יכולים לשנות בגדול.

 
אולמות החתונה ידרשו ממכם מינימום מוזמנים של כ-200 איש, מתחת לזה האירוע נחשב לאירוע קטן. באירוע קטן יש יתרונות וחסרונות, החיסרון הבולט הוא באפשרות המיקוח שלכם מול בעלי האולמות, וההיתרון הוא שבדרך כלל באירועים מצומצמים הצ'קים יותר גדולים.
 
אז איך ניקח את החיסרון ונהפוך אותו ליתרון? במקרה כזה כדאי מאוד לצאת מהסטנדרט, ולחפש מקומות שלא תמיד מתוקשרים הכי טוב ברשת או מפה לאוזן (ורק בגלל הגודל).

ישנן מסעדות עם נופים מדהימים שיכולים להפוך לגן אירועים מרהיב, ישנן גלריות מקסימות שיהפכו את האירוע שלכם ליוצא דופן הן מבחינת המיקום והן מבחינת העיצוב, לדוג' ביפו.

אתם מגיעים מנקודת פתיחה חלשה מול אולמות החתונה, האומנם? נכון יהיה הדבר יהיה אם תלכו לגני אירועים שיכולים להכיל 800 איש, אבל מקום שמיועד ל 200 איש ומקים אירועים יותר קטנים, לדוג' אירוע עסקי אתם בשבילו מציאה, ויכולת המיקוח שלכם היא גדולה יותר.
 
ישנן נותני שרות שעובדים לפי כמות המוזמנים ולא לפי האירוע לדוג' – בר משקאות לוקח את הסכום לפי מספר המוזמנים ובכך מתמחר לכם את השירות. לדוג' אם יש לכם 200 איש והוא לוקח 18 ש"ח לאדם, השירות יינתן לכם ב 3,600 ש"ח בלבד.
 
תנו למוזמנים שלכם הרגשה מיוחדת שדווקא הם נבחרו לאירוע המצומצם שלכם, לוו את זה בהזמנה יוקרתית ובמתנה קטנה שתיתן להם את תחושת היחודיות, זה ידרבן אותם לעיגול הצ'ק (550 או 600? טוב ניתן 600)
 
לסיכום: חתונה קטנה לא תמיד מהווה חיסרון, צריך לדעת רק איך להפוך אותה ליתרון. 

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים