מחיר מנה
 

חתונה בחורף 2017

להתחתן בחורף יש חסרונות ויתרונות, מחירי אולמות האירועים והמנות יורדים בקירוב של 10 עד 20 אחוז ממחירי החתונה בקיץ, אין רצף של חופשות או חגים באמצע, אין רצף של חתונות לפניכם או אחריכם  ויתרונות נוספים...


להתמקח:

זיכרו בגלל שמדובר על חורף יש סיכוי שאולם האירועים שלכם ישאר עומד וללא ניצול של המקום (בכל זאת יש עלויות תחזוקה, כוח אדם, ארנונה וכדומה) ולכן האינטרס של בעל האולם לסגור האירוע גם אם יירד ב 20% - 30% ממחיר הקיץ, כנ"ל גם לשאר נותני השירות החל מהצלם ועד שמלות הכלה.


הסעות:

כדאי לחפש פתרונות הסעה מסודרות למבוגרים ולמי שאין בעצם יכולת הגעה עצמית.


הפרטים הקטנים:

רכשו מבעוד מעוד כ-20 מטריות למקרה והתחיל לרדת גשם והאורחים שלכם פשוט שכחו את המטריה בבית או שלא חשבו על אפשרות שיירד גשם.


אל תעשו!

אם תמיד חלמת להתחתן תחת כיפת השמים אז מאוד לא מומלץ שבחורף, האורחים שלכם ייזכרו לכם שהם עמדו קפואים בחוץ במהלך החופה הארוכה וכל מה שייבקשו זה רק שייגמר כבר.

חתונה בחורף 2016

אוכל:

זה יידוע לכולם שבחורף אוכלים יותר, כשאתם בוחרים את התפריט מהקייטרינג לכו על אוכל מלא, תבשילים וקדרות האורחים שלכם ישמחו על כך.


עיצוב:

צבעי החורף לרוב מתאפיינים בצבע האפור, כך שתוכלו לשלב את המפות באפור בהיר ולתת תחושת חמימות לחדר, גם הצבע החום יכול לעשות את העבודה.


מחיר כולל לחתונה בחורף:

אפשר למצוא דיל של 75,000 ש"ח הכול כלול ובאולם באיזור המרכז ואיכותי. בדקו לפני כן את מפיק האירועים שהינו מוכר בתחום החתונות עם שנות וותק רבות והמלצות של זוגות מתחתנים.


במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים