מחיר מנה

חתונה בחגים

להתחתן בחגים יש יתרונות וחסרונות, אז איך אפשר לקבל יותר מתקופה זו ולמה כדאי לשים לב.


תקופת החגים היא מדהימה לכולם, יש אווירה של רוגע, אנשים בחופש, ובאופן כללי הרבה יותר שמחים. מה שיובל את האורחים שלנו לשמחה גדולה יותר בחתונה.

עיצוב החתונה: תקופת החגים מתאפיינת עם הרבה סיפורים, שנותן הרבה מקום לדימיון של האורחים, בכל חג אפשר לעצב את החתונה עם המאפיינים המתאימים, לדוג' - סוכות: אפשר לעצב את החופה עם עששיות בצורת רימונים, וחציר בשביל החופה (שמאפיין את סיום השנה החקלאית). על השולחנות אפשר להוסיף אלמנטים של 4 המינים.

האורחים שלנו: כדאי לזכור שבתקופת החגים, האורחים שלנו בחופש וזה מצויין מפני שזה מפנה להם את הזמן להגיע לחתונה, אבל חשוב מאוד לקחת בחשבון שאנשים מתכננים טיולים ארוכים לחו"ל בתקופה זו והם לא יבטלו את הטיול. קחו בחשבון את זה והתאימו את מספר המנות שתזמינו לסיטואציה.

עוד משהו שכדאי לקחת בחשבון הוא ההוצאות הכספיות הרבות שיש לאורחים שלכם בתקופה זו (קניות, טיולים וכדומה...) - הסבירו זאת לנותני השירות וקחו את זה כקלף מיקוח במשא ומתן.

בחירת המנות: בחגים אנשים אוהבים להנות, וזה תמיד קשור לאוכל - תנו חשיבה נוספת בבחירת המנות, שווה להשקיע על מנה עיקרית נוספת שתיתן את הטאצ' של החג - ואיך לא הקינוחים...

קינוח לחתונה

במנה מנה
עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים