מחיר מנה
 

חתונה באמצע הדרך

 

ההורים שלך גרים בדרום הארץ וההורים שלך גרים בצפון הארץ, מה עושים ואיך מתגברים על הפער הגאוגרפי?


מיקום האירוע: כשהפער הגאוגרפי של ההורים קטן מאוד קל להחליט על מיקום החתונה אבל שהמשפחות רחוקות זו מזו הלוגיסטיקה יותר מורכבת, כמובן שחוק מספר אחד למצוא את דרך האמצע. אם לדוגמה ההורי החתן גרים בבאר שבע והורי הכלה גרים בחיפה יהיה נכון להתקרב לאזור תל אביב והמרכז ואף להדרים לכיון רחובות נס ציונה, אם הצפונים גרים באזור טבריה אזי כדאי להצפין לכיון יקום.
 
לוגיסטיקה: פתרון של אוטובוסים לחתונה מסודרים היוצאים מכמה נקודות מפגש בשעה מסוימת וחוזרים בשעה מסוימת הוא פתרון נהדר מכל הבחינות (למעט תקציב) ככה האורחים שלכם בטוח יגיעו לחופה ולקבלת הפנים ויישארו עד סוף הריקודים. - עלות השכירות לכל אוטובוס בין 1,500 ל 2,500 ש"ח.

היום שאחרי: כדאי לבדוק עם הקרובים כמה מהם יהיו מעוניינים להישאר במלון / צימר בקרבת המקום ולא לחזור הביתה, לפי הכמות שווה לשקול השכרה של מספר חדרים והמשיך החגיגה משם (נהוג שההורים ממנים את ההוצאה הזו שווה בשווה) מאוד מומלץ - החוויה הזו אף אחד מהאורחים לא ישכח.
 

חתונה באמצע הדרך

חינה / שבת חתן / מקווה - האירועים הנלווים לאירוע הגדול גם יוצרים בעיה טכנית במיקום, ולכן המקובל הוא:
חינה / מקווה: הורי הכלה
שבת חתן: אצל הורי החתן
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים בהפקה מושלמת לחתונה, ונשמח לעמוד גם לרשותכם. קבלו הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים