מחיר מנה
 

הפקת אירוע קטן

לתכנן אירוע קטן הוא הרבה פעמים הרבה יותר מורכב לארגן מאשר אירוע גדול, מבחינת מבחר המקומות, המחיר, תחרות וכדומה. איך אפשר לנצל את ההיתרון של אירוע אינטמי לאירוע בוטיק?

המקום: אירועים קטנים יכולים להיות עם מאפיין ייחודי של יוקרה, והתייחסות אישית לכל אורח, אם הכיון שלכם למקום קלאסי תוכלו למצוא ביפו גלריות מקסימות לאירוע קטן ואישי, אם האירוע שלכם באיזור השרון תוכלו למצוא מגון מסעדות עם גן יפיפה לחתונה אינטמית.

המיקוח עם בעלי האולם: נכון הדבר שמבחר האולמות וגני האירועים פחות נרחבים בחתונות קטנות, אבל למטבע יש שתי פנים, ככה גם כמות הזוגות עם כמות פחותה של אורחים היא לא שכיחה, חשוב שאתם תדעו את המרכיב הזה. בעל האולם זקוק לכם בדיוק כמו שאתם זקוקים לו (רק שהוא מרוויח על זה כסף).

הפקת חתונה קטנה

ההזמנות: בגלל שכל אורח שלכם הוא יחודי ומיוחד, אנו ממליצים לתת להם להרגיש ככה, הגישו להם הזמנות מעוצבות שלא עולות הרבה יותר מדפוס הזמנה סטנדרטי.

נותני השירות: יש מספר נותני שירות שעובדים לי כמות אורחים, לדוג' שירותי בר, צלם מגנטים ומפעילי אטרקציות למניהן. בגלל שלנותני השירות האלו יש חומר גלם המתומחר כחלק מהצעות המחיר, תוכלו גם כאן להתמקח ולהוריד מחיר או לסגור "מחיר לפי אורח".

במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים