מחיר מנה

4 הדברים שעושים מיד שאתם מאורסים


החוויה העוצמתית של הצעת הנישואין היא משהו של פעם בחיים וזוכרים אותו לשנים ארוכות, עכשיו שיש טבעת על האצבע והרבה לפני כל התכנונים ואלפי הפרטים שעליכם לטפל לקראת החתונה, קבלו את מצעד 4 הדברים שיש לעשות לפני שמתחתנים.


לספר לקרובי המשפחה: כמובן שכולם מרגישים שמשהו מתבשלב אצלכם והשלב לקראת החתונה קרוב מתמיד, אבל למשפחה הקרובה מאוד כדאי לספר כשיש אירוע משמח כמו ארוחת ערב / שישי... את המשפחה הרחוקה יותר כדאי מאוד לצלצל או להגיע בהזדמנות קרובה ולספר ככה שכבר בשלב הזה לחבר אותם לאירוע.

להחליט על תאריך האירוע: להחליט על תאריך האירוע, ולהכריז עליו אצל המשפחה והחברים בהקדם האפשרי, ככה תיתנו כמה שיותר זמן לאנשים להתארגן ופנות מקום ביום החשוב ביותר הזה עבורכם.


תכנן את התקציב שלך:
חתונה הוא עסק יקר, וצריך להבין שעסק כמו עסק צריך לדעת לנהל נכון כדי שלא תתחילו את החיים כבר בהפסדים - קבעו כבר בשלב הראשון את התקציב שלכם ומה מחיר המנה שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

צאו לחופשה: נכון שעדיין לא התחלתם לעשות שום צעד לקראת החתונה וכבר אנחנו מבקשים ממכם לקחת חופש? בגלל שאתם צפויים לעליות ומורדות בכל תהליך החתונה וקבלת ההחלטות קחו לכם חופשה קטנה כדי שתגיעו עם ראש פתוח ופחות לחצים.

במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.
טואול - בניית אתרים