מחיר מנה
 

כלב מי שלא בא לחתונה!

עוד לא התחתנתם אבל כבר יש לכם בבית "תינוק" פרוותי מכשכש בזנב ונובח? קשה לכם עם המחשבה שתשאירו אותו לבד ביום החשוב ביותר בחייכם? יש פתרונות...

מסתבר שזה לא חייב להיות ככה, ולאחרונה יותר ויותר זוגות בוחרים לשתף את חיית המחמד שלהם בחתונה. איך עושים את זה? יש יותר מדרך אחת.

צילומים משותפים: אם אתם רוצים שהכלב שלכם ייקח חלק ביום החשוב, אבל לא רוצים להלחיץ אותו במוזיקה רועשת והמון אנשים, תוכלו לקחת אותו אתכם לצילומים. בקשו מחבר טוב שאתם סומכים עליו להביא את הכלב כשתסיימו את ההכנות ותהיו לבושים ומאורגנים, קחו אותו אתכם לצילומים, הוא ייהנה ואתם תזכו בתמונות ייחודיות ומגוונות. שימו לב שיגיע נקי כדי שלא ילכלך אתכם, ובעיקר לא את שמלת הכלה הצחורה. מאותה סחבה לא כדאי לבחור במקום שעלול להיות בו בוץ (כמו ליד אגם, למשל), או כל מקום אחר שהרצפה בו מלוכלכת במיוחד. אחרי הצילומים הוא יוחזר הביתה לנוח, ואתם תוכלו להקרין באולם תמונות שלכם איתו.

שושבין פרוותי: אפשר גם ללכת על כל הקופה ולהביא את הכלב אתכם גם לצילומים וגם לאירוע עצמו. היתרון: אפשר לשים לו פפיון ולזכות בשושבין מיוחד שהאורחים לא ישכחו. החיסרון: תצטרכו לתת לו תשומת לב במהלך האירוע, למנות מישהו שהכלב מכיר שיהיה צמוד אליו כל האירוע. הכלב גם עלול להילחץ מהרעש, האורות וכל מה שמתלווה לאירוע גדול, לכן אפשרות זו מתאימה רק לכלבים רגועים מטבעם וחברותיים במיוחד, אתם מכירים את הכלב שלכם מספיק כדי לדעת אם זה בשבילו. 

כלב שושבין

פנסיון ליום אחד: אם אתם לא חושבים שהכלב שלכם ייהנה מצילומים אתכם או מלהיות בחתונה, אבל מצד שני לא רוצים להשאיר אותו סגור בבית ומשועמם ביום המשמח שלכם, קיימים היום פנסיונים יקרים ומפנקים במיוחד שבהם הכלב יוכל ליהנות מצעצועים, חברה, מזון איכותי ובחלקם אפילו יש בריכה ומדובר בבית מלון לכלבים ממש. כך הכלב ייהנה ותוכלו להשאיר אותו שם ללילה אחד, כך שכשתחזרו מהחתונה לא תצטרכו להוציא את הכלב לטיול לילי. 

במנה מנה
 עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.


אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים