מחיר מנה
 

איך להרוויח מהחתונה

אם לא מתכננים נכון את החתונה אפשרי הסיכוי לצאת בהפסד מהחתונה מאוד גדול, אז איך בכל זאת אנחנו לא מתפשרים על איכות ויוצאים מהחתונה ברווח?


לקבוע תקציב: כאשר אתם קובעים מסגרת תקציבית לאירוע אתם בעצם מצליחים לתחם את הספקים שלכם לעמוד ביעד שקבעתם. ערכו טבלת השוואה ומחירים מה המחיר והתמורה אצל כל נותן שירות בחתונה.
כלל אצבע: חשבו את העלות המשוערת שכול אורח ייתן לכם בממוצע ולפי זה קבעו את מחיר המנה שאתם יכולים להרשות לעצמכם. (קחו בחשבון שיש לכם עוד הוצאות של נותני שירות מסביב בנוסף למחיר המנה)
 
  
יצירתיות: הרבה יותר מקובל בימנו לערוך חתונה ביום שישי,  ויש לה המון ייתרונות של זמינות האורחים והוזלת העלויות מצד האולם ונותני השירות השונים.
 
רשימת אורחים מדוייקת: לפני שאתם מתחייבים לאולם החתונה למחיר מנה כלשהו, עשו רשימה מסודרת של האורחים שלכם, קחו בחשבון את אלו שיבריזו לכם (בדרך כלל כ 20% מהמוזמנים), תנסו לברר ולראות באינטואיציה שלכם מי יגיע ומי פחות מתלהב מהזמנה לאירוע. אל תשכחו שיש לכם כ- 10% שולחנות ספר שמגיע לכם מהאולם - ככה שאתם לא תשאירו את המוזמנים שלכם רעבים - כאן המשפט של "אם יש ספק אין ספק" לא תופס.
 
איך לחסוך בחתונה

מיקוח: תמיד לערוך מיקוח עם האולם וספקי החתונה, הם לוקחים את זה בחשבון, זה מתומחר אצלם בשיטת מצליח. בצעו מיקוח עיקש של פגישה נוספת ואתם תורידו במחיר (גם אם הספק מאיים שמדובר בעונה חמה של השנה והוא כבר תפוס ברוב הימים - "תראה את היומן שלי" )

טיפים לנותני השירות: את הטיפים בסוף האירוע תמיד להכין מראש ולתת את המעטפה לקרוב משפחה או חבר שאתם מאוד סומכים עליו שיחלק נכון ובהגינות. אתם תיהיו בראש טוב והמון מצב רוח ככה כשיגיעו נותני השירות להיפרד בסוף האירוע ולקבל את הטיפים, תפנו אותם בנימוס לאותו קרוב משפחה עם המעטפה. 

עיצוב האירוע: דיברנו על יצירתיות, בעיצוב נדרש עוד יותר מקום ליצרתיות, תוכלו לקחת חברת עיצוב שתיקח לכם לא מעט כסף אבל יש אפשרות לקחת סטודנטים לעיצוב מוצלחים שיש להם המון כריזמה וכוח להשקיע באירוע שלכם המיוחד.

בר משקאות: שווה לשקול על רכישת בקבוקי שתייה מתוצרת חוץ באופן עצמאי, שימו לב שיש תרבויות שלא מקובל לצמצם באיכות ובמגוון האלכוהול ובמקרה כזה לא כדאי לחסוף בשירותי בר תוצרת חוץ מסודר (כ 20 שקלים לאורח).

שמלת כלה: ידוע שמחיר שמלת כלה לא פורפורציולנית לתמורה שלה, ללבוש שמלת כלה לערב אחד ולשלם 10,000 ש"ח זה בהחלט מוגזם. שווה לבדוק במקומות לא מרכזיים שמלות כלה, תופתעו לגלות שיש מעצבי שמלות באיכות מצויינת שלא נמצאים ממש במרכז הארץ.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים