מחיר מנה
  

איך להכין את רשימת המוזמנים לחתונה


רשימת המוזמנים הוא תהליך חשוב מאוד בהפקת חתונה, הוא ישפיע על התקציב שלכם, המקום שתבחרו וסכום המנה. כדאי מאוד להשקיע מספר דקות לחשיבה נכונה, קבלו מספר טיפים ועצות שיעזרו לכם בדרך להפקת חתונה נכונה.

 

דבר ראשון הוא להכין קובץ מוזמנים שישרת אותכם לכל תהליך אירגון החתונה, להורדת קובץ לאירגון החתונה, הקובץ יכלול את רשימת כל המוזמנים שאתם מתכוונים להזמין עם עמודה נוספת של פוטנציאל ההגעה לאירוע, לדוג': יגיע, לא יגיע, אולי יגיע. בצורה כזו תוכלו לגבש את כמות המוזמנים שיגיעו מכלל האורחים, וכך לתכנן את המקום והמנות, לידעתכם סכום המנה הוא נגזרת ישירה של כמות האורחים - ידוע שככל שתביאו יותר אורחים ככה האולם יפחית בסכום המנה.

 
 
כמה מוזמנים יגיעו?
 

מומלץ בשלב ראשון להפריד את הרשימות של הכלה והחתן, תוך התייעצות עם ההורים / בני המשפחה / חברים קרובים על מי שמתכוון להגיע ומי לדעתם לא יגיע. גששו כמה שיותר כדי לקבל תמונה יותר מדוייקת על כמות האורחים שיגיעו ועל בסיס זה להזמין את המנות. (להזכירכם יש לכם גם מנות ספר / עודף שמגיע לכם)

לא בטוח שכל מי שהגעתם אליו לחתונה בוודאות יגיע לחתונה שלכם, ובגלל שאותם זוגות שהתחתנו לפניכם, ומערכת היחסים שלהם עם הסובבים אותם כנראה שקצת פוחתת ובגלל הילדים והמשפחה, מי שכן יפתיע אתכם לחיוב הם דווקא הרווקים, הרי והחתונה הוא מקום בילוי מצויין עם פוטנציאל להכרויות איכותיות ופתיחת דלתות.
 
בקשו מהמוזמנים לאשר הגעה באמצעות המייל, זה יעזור לכם בקבלת ההחלטות וסימון על גבי הקובץ על כמות האורחים הבטוחים שלכם, שימו לב שמי שלא אישור את ההזמנה אין אומר שלא יגיע, יכול להיות מדובר על אוכלוסייה מבוגרת או לאנשים ללא נגישות לאינטרנט ולמיילים, או אנשים שפשוט לא אוהבים להתחייב, על כל מקרה את אותם אנשים כדאי לעשות עבודת מודעין באמצעות חברים טובים ומשפחה שפשוט ישאלו מה מצבם לגבי החתונה.
 
חברים וקרובים שנמצאים בחו"ל סביר להניח שלא יצליחו להגיע למרות כל הרצון והקירבה בניכם, מומלץ לסמן אותם כאולי יגיעו.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים