מחיר מנה
 

איך לדאוג שהאורחים המבוגרים יהנו בחתונה

ידוע שחתונה טובה מלאה בחב'רה צעירים שאוהבים לרקוד, לשתות ולהנות איתכם עד השעות הקטנות, אבל אסור לשכוח את האורחים המבוגרים יותר בחתונה.


הפרדת שולחנות: תשתדלו לקבץ את החברה הצעירים בשולחנות שמורים לדוג' חברים מהעבודה, חברים קרובים, לימודים וכו'. את האורחים המבוגרים יותר מקמו קצת יותר רחוק מרחבת הריקודים שיוכלו להנות מדיבורים מבלי שהמוזיקה תפריע להם.
 
מיקום: אל תמקמו את השולחן של האורחים המבוגרים ליד רמקולים, ותדאגו שתהיה להם תצפית טובה על הנעשה אולם רחוק. דאגו שבכניסה לחופה יהיה מספיק כיסאות לאורחים המבוגרים עם נגישות קלה של כניסה ויציאה.
 
הגשה: במידה והחלטתם לקחת הגשה עצמית, דאגו שיהיה מלצר אחד לפחות שיכול להגיש לשולחנות של אורחים מבוגרים כמו סבתא וסבא, בדרך כלל הם יעדיפו לבקש מאשר לבחור בעצמם, את עמדת הקפה מקמו ליד שולחנות המבוגרים.
 

אורחים מבוגרים

 
נכים: במידה ויש לכם אורחים עם כיסאות גלגלים דאגו שיהיה להם נגישות לאולם, ולשולחן שלהם ולשירותים.
 
חורף: אם אתם מתחתנים בחורף, רכשו מבעוד מועד כ-20 מטריות (סה"כ 200 ש"ח) שיעשו את ההבדל - הגישו אותם לאורחים ברגע שהם יוצאים מהאולם, אם לא היה גשם הרווחתם סטוק של מטריות לחורף הבא.
 
קבלת פנים צריכה להיות כשעה לכל היותר, אל תשכחו שלמבוגרים יש בעיה לעמוד זמן רב.
 
הגעה - בסיום האירוע בקשו ממנהל האירוע שידאג למוניות לאורחים ללא הסעה מסודרת. 
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונותני שירות שונים, נשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים