מחיר מנה
 

איך לבחור תקליטן לחתונה


אתם מחפשים ברשת תקליטן ודי מבולבלים מהמלצות והאמתיות שלהם, אז איזה כלים יש לנו לבחור את התקליטן לחתונה?

 
1. אם התקליטן הוא מקצוען אמיתי הוא יעשה איתכם תאום ציפיות במפגש, וניסח על הכתב את מה שאתם מצפים ממנו והקווים המנחים שלכם אליו, כמובן שיציג בפניכם חוזה ותנאי תשלום.
 
2. תבדקו לפני כן אם מדובר על חברת תקליטנים והאם אתם נפגשים עם אותו תקליטן שיהיה באירוע שלכם?
  
3. וודאו איתו שלא יתחיל לנגן מוזיקת סיום או אווירת סיום האירוע עד שאתם לא נותנים לו סימן מוסכם מראש (אל שתכחו שיש להם אינטרטס לסיים האירוע כמה שיותר מוקדם ולחזור הביתה - מבחינתו זו עבודה, מבחינתכם זו חתונה)
 
4. לא להתבייש ולשאול כמה זמן הוא בתחום החתונות, וכמה אירועים הוא ערך לבדו. בקשו המלצות אפילו זוג אחד שהתחתן לאחרונה ושוחחו עם הזוג.
 
5. תשאלו את ה DJ שאלות בדומה לאיך הוא מניע את האורחים לרקוד ואיך הוא מתמודד עם קהל שלא מוכן לרקוד או שאין זרימה של אנשים לרחבת הריקודים.
 
תקליטן לחתונה

6. בדקו האם התחום העיקרי שלו הוא חתונה או שהוא בעיקר עושה אירועים קטנים יותר כמו בר מצווה או מסיבות לאירועים.
 
7. תבדקו עם התקליטן כבר ערך אירוע בגן האירועים שסגרתם איתו, אם יש לו כבר ניסיון במקום זה גם יתרון וגם נותן תמונה על כמות העבודה שלו.
 
8. נסו לבדוק עם הDJ מגיע עם אג'נדה קבועה מראש או שהוא מרגיש את הקהל וזורם איתו תוך גיון השירים.
 
9. בדקו עם התקליטן את הנושאים הטכניים של החוזה כמו לדוג', כמה הוא לוקח מראש, מה מדיניות הביטולים מה קורה אם הוא חולה או שיש כוח עליון שגורם לו לא להגיע וכדומה...
 
10. תבדקו אם אתם יכולים להגיע לאירוע שהוא הולך לעשות בקרוב על מנת להתרשם מהביצועים שלו. (זה חשוב מאוד!)
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים