מחיר מנה

 

איך לבחור שמלת כלה

מחפשת שמלת כלה ודי מבולבלת מהאופציות? זה בסדר, ערכנו עבורך מספר נקודות שכדאי שתקראי אותם שיעזרו לך להחליט
 

מאז שהיית קטנה ראית בכל מקום את האידיאל של שמלת הכלה: לבנה, תפוחה, מפוארת, קצת כמו עוגת קצפת. וכמובן, לא נוחה. אולי אפילו התחפשת פעם לכלה וחלמת בסתר ללבוש יום אחד שמלה כזאת על אמת.

ועכשיו, כשההצעה כבר מאחורייך והיום הגדול מתקרב, המציאות נוחתת עלייך בלי התראה מוקדמת. את צריכה לבחור שמלת כלה, ופתאום נכנסות לעניין מילים חדשות: גזרה, דיאטה, מעצב, השכרה, מחיר.

אז קודם כל, לא להילחץ – העובדה שההיצע גדול משחקת לטובתך, ותמיד יש מספיק זמן. גם אם יש ארבע או אפילו חמש מדידות, תמיד אפשר להספיק. הרי עוד לא ראית כלה נכנסת לחופה עם שמלה עקומה שמשתלשלים ממנה חוטים וסיכות ביטחון, נכון?

 

• כדאי שתתחילי בשיטוט באינטרנט. כמעט לכל מעצב שמכבד את עצמו יש אתר שבו אפשר לראות את הדגמים ולהתרשם. כך תוכלי לעשות רשימה של כמה מעצבים שהדגמים שלהם מוצאים חן בעינייך.

איך לבחור שמלת כלה

 

• עכשיו הגיע שלב הבירורים: נסי לברר אצל חברות וקרובות משפחה שהתחתנו לא מזמן (ובעיקר כאלה שאהבת את השמלה שלהן) מאיפה השמלה, כמה היא עלתה, אצל אילו מעצבים הן היו, מדדו וביררו מחירים, איך היה היחס, ובקיצור – כל פרט שיכול לעזור.

 

• נסי למצוא מעצבים שהחנויות שלהם קרובות יחסית למקום מגורייך, וגם למקום שבו תתקיים החתונה. כך יהיה לך נוח יותר להגיע למדידות, וביום החתונה תוכלי להימנע מנסיעות ארוכות מדי.

 

• אחרי שיש בידייך רשימה של כמה מקומות שבהם את מתכננת למדוד שמלת כלה, צרי קשר בטלפון עם אותם מעצבים ותתאמי עם כולם לאותו יום. אם מדובר במקומות שנמצאים בערים שונות או ברשימה ארוכה במיוחד, אפשר גם לפצל ליומיים או שלושה.

 

• קחי איתך חברה או את אמא או קרובת משפחה – אחת בלבד – וצאי לדרך. כדאי לא לבוא עם יותר מאדם אחד כדי למנוע עודף דעות ובלבול. גם כך רוב הסיכויים שלא תסגרי כבר היום את העסקה.

 

• הקציבי לעצמך מחיר מקסימלי והבטיחי לעצמך לעמוד בו – לא כדאי שתתפתי לשמלה שעולה 20,000 שקל שתעשה לך ולבעלך לעתיד חור בכיס.

 

• כשהגעת למדידה, שימי לב ליחס במקום, לא רק אלייך אלא גם לבנות אחרות שנמצאות שם, ובעיקר כאלה שכבר סגרו שמלה במקום – האם היחס אליהן נשאר חם ולבבי? כמו כן, אם המקום לא נקי ומסודר, המוכרת לא מצליחה למצוא את השמלה שהיא רוצה להראות לך, יש סיכוי שגם השמלה שלך והבקשות שלך "ייעלמו בטעות" בדרך.

 

• הפעם הראשונה שבה את לבושה בשמלת כלה מרגשת ומוזרה. תני לעצמך כמה דקות להתרגל למראה החדש וליהנות מהרגע לפני שאת ממשיכה למדוד. בזמן המדידה, אם מצאת שמלה שמוצאת חן בעינייך, נסי לעשות איתה סיבוב בחנות כדי לראות אם את מרגישה בנוח. שמלה שגורמת לך ללכת כמו בובת חרסינה אולי נראית יפה מאוד, אבל כדאי שבאירוע תוכלי לרקוד וליהנות, ולא לפחד מכל תזוזה. היזהרי גם לא לבחור מחשוף גדול מדי, מאותה סיבה בדיוק.

 

• אם גילית שהסגנון שבחרת לא מחמיא לגופך, אל תתעקשי – הכי חשוב שהשמלה תחמיא לך. לא כל בחורה יכולה ללבוש שמלת סאטן עדינה, למשל, או גזרה שצמודה גם בירכיים. תמדדי גזרות שונות עד שתגיעי לטובה ביותר. אם את עגלגלה, נסי למצוא שמלה שמאריכה את הגוף, וכדאי לחשוב על אופציה של מחוך מחטב, בתנאי שלא יהיה צמוד מדי ולא "מתפוצץ".

 

• אם מצאת שמלה שרצית, כדי שתתאזרי בסבלנות. בדקי מה המחיר והשתדלי לעמוד בתקציב שקבעת. נסי להתמקח קצת, ובכל מקרה – כדאי שתבואי ביום אחר, עם עוד חברה (חוות דעת נוספת לא תזיק עכשיו), תמדדי שוב את אותה שמלה ותוודאי שלא שינית את דעתך בינתיים. אם לא הצלחת למצוא את שמלת חלומותייך – אל  תדאגי. קחי הפסקה של שבוע לפחות, ואחר כך תחזרי לאינטרנט ונסי שוב. השמלה שלך מחכה לך ממש מעבר לפינה.  

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים