מחיר מנה
 

איך לבחור קייטרינג לחתונה

איך מתחילים את החיפושים אחרי קייטרינג טוב, מה המחירים של הקייטרנג ולמה חשוב לשים לב בבחירת נותן השירות?


כידוע אחד המרכיבים החשובים ביותר בחתונה הוא האוכל, סביבו נמצאים האורחים שלנו רוב האירוע, ידברו עליו מיד אחרי סיום החתונה (ובמיוחד המבוגרים) "האוכל היה טוב", "האוכל היה גרוע" ועוד דוגמאות כאלה ואחרות...
 
אז איך מתחילים את החיפושים? דבר ראשון תחמו את התקציב שיש ברשותכם, כידוע קייטינג של 150 ש"ח למנה מול קייטרינג של 250 ש"ח למנה עם כמות של 300 מוזמנים מדובר על פער של 30,000 ש"ח. לכן חשוב שתבינו מה התקציב שיש לכם לפני שמתחילים את החיפושים.
 
 רגע... כמה קייטרינג צריך לקחת מה המחירים? אז המחיר נע בין 110 ש"ח ל 250 ש"ח כמובן שמאוד תלוי בסוג הקייטרינג ומה האוכל שאתם מעוניינים להגיש לאורחים שלכם.
 


  
אז אחרי שסגרנו על תקציב, אפשר להתחיל בחיפושים. שאלו את בעל הקייטרינג מה ההתמחות שלו באוכל? בדקו האם אפשר לקבל ממליצים מחתונות אחרות, אל תהססו להגיע לאירוע התרשמות של הקייטרינג.
 
קבלו המלצות מחברים או מכרים שכבר לקחו קייטרינג. חפשו על הספק ברשת אולי תגלו דברים מעניינים ואולי תחזקו את העמדה שהקייטרינג שאתם עומדים לסגור הוא מעולה.
 
והטיפ החשוב ביותר - הוא כמובן תחושת הבטן, אם אתם רואים שהאנשים טובים, שיש זרמיה מול הספק, שיש שקיפות מלאה אז כנראה שמצאתם את הקייטרינג הנכון בשבילכם.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים בהפקה מושלמת לחתונה, ונשמח לעמוד גם לרשותכם. קבלו הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

טואול - בניית אתרים