קבל הצעת מחיר חינם וללא התחייבות

 

 

סידורים שאחרי החתונה

איזה סידורים יש לנו אחרי החתונה? ואיזה טיפים קטנים יעזרו לנו לנהל נכון את ההוצאות?

 
תכנון החתונה ואירגון יום האירוע לוקח שבועות ואף חודשיים ארוכים, כדאי להשקיע עוד מאמץ קטן כדי לנהל נכון את סיום החתונה ואחרי החתונה.
 
בסיום החתונה מרבית מנותני השירות ימתינו לטיפים במידה והם עשו עבודה טובה, כדאי שתחשבו מראש על כמה טיפים לכל היותר אתם נותנים לכל נותן שרות. את הטיפים תנו לקרוב משפחה שאתם סומכים על שיקול דעתו ותנו לו לנהל את הנושא ביום האירוע. אתם תהיו בראש טוב והיד תהיה קלה על הכיס, תפנו את כל נותני השירות לאותו קרוב שלכם.
 
תבקשו מאחד הקרובים שלכם ביום האירוע להוריד את קישוטי הרכב כדי לא למשוך את העיין לגנבים, בקשו מקרובים שלכם ללוות אותכם ברכב או להסיע אתכם הביתה.
 
לאחר ניהול רישום ההכנסות מי הביא כמה אל תמתינו עם הכסף בבית וגשו מייד להפקיד אותו בבנק, אם אתם מתחתנים ביום חמישי תבררו עם הבנק מראש איזה סניף פתוח ועד איזה שעה ואיפה ניתן להפקיד הצ'קים.
 
הכינו רשימה מסודרת של הכסף הנכנס ומה תזרים המזומנים שעומד לצאת מחשבונכם עבור פקדונות שנתתם והשלמות שאתם נדרשים עוד לשלם.
 
נהלו רשימה עם לוחות זמנים של הדברים שאתם צריכים להחזיר ומתי סגרתם עם נותן השרות שאתם צריכים להחזיר כמו שמלת כלה, רכב לחתונה, תכשיטים וכו'.
 
אחרי החתונה יש להסדיר את עניין הרישום בפרטים האישיים שלכם במשרדי הממשלה. את העתק הכתובה תצטרכו למחלקת הכתובות בלישכת הנישואין,  לאחר כמה ימים ישלח אליכם תעודת נישואין. 
 
התעייפתם מהחגיגות? תחזיקו מעמד עוד קצת, בשבת תערכו את טקס שבת חתן, עם כיבוד קל בבית הכנסת, ארוחה משפחתית ומסיבה בבית החתן.
 
עכשיו הגיע הזמן לנוח ולתכנן את ירח הדבש.
         
מחיר מנה אולמות אירועים ארגון חתונה הפקת אירועים צילום אירועים 

כל הזכויות שמורות לאתר מנה מנה - אין להעתיק

ראשי

אינדקס מומלצים
מחירי מנות: גני אירועים ואולמות
 
שירותי בר 
תקליטנים 
קייטרינג 
צילום אירועים
הפקת אירועים
עוגות חתונה
עיצוב אירועים
חליפות חתן
השוואת מחירי אולמות אירועים

צור קשר

 צור קשר - מנה מנה מנה מנה - יוטיוב מנה מנה בפייסבוק

האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות