מחיר מנה
 

מקומות לחתונה


מחפשים מקומות לחתונה גדולה או קטנה, קבלו את 5 הנקודות החשובות ביותר בחיפוש מקומות לחתונה ורשימת מחירים מסודרת.

 

1. החלטה על גן או אולם: לפני שמתחילים בחיפוש מקומות לחתונה, צריך להחליט האם הולכים על אירוע קיץ או חורף? האם אנחנו מחפשים גן אירועים או אולם חתונה? כמובן שיש השלכות על מחיר החתונה.
 
2. רשימת מחירים לגני אירועים ואולמות חתונה: ערכו רשימה של מקומות שמעניינים אותכם גם מבחינת המראה וגם מבחינת התקציב: השוואת מחירי חתונה


מקומות לחתונה
3. סבב פגישות: אז לפני שמתחילים את הפגישות עורכים סקר טלפוני מול אולם החתונה, ומציגים את התקציב שיש ברשותכם עוד לפני הפגישה. ככה אתם יודעים האם האולם ירד לתקציב שלכם או שמבעוד מועד יגיד שחבל להיפגש מפני שיש פער גדול מדי.

4. כמות האורחים: כדאי מאוד לעשות רשימת אורחים מסודרת כדי להעריך את כמות המנות שאתם צריכים להזמין - להזכירכם מחיר המנה וכמות המנות הם החלק היקר ביותר בהפקת האירוע. קבלו מחשבון לתכנון כמות המנות להזמנה: מחשבון כמות מנות
 
5. מיקוח עם אולמות האירועים: המיקוח על מחיר המנה או נלקח בחשבון עוד מראש על ידי אולמות החתונה, לנציג המכירות יש טווח מחירים שהוא יכול לשחק איתו והמטרה שלכם היא לגלות מה המינמום שלו. אם תגלו רצינות ונחישות לקחת את אולם החתונה כרגע ובתנאי שהוא מוריד לכם מהמחיר שהציג (בדרך כלל טווח המחירים שהוא יכול להוריד הוא בין 5% ל 10% מהמחיר המקורי - לדוג' על מנת שעולה 200 ש"ח הוא יכול להוריד בין 10 ל 20 שקלים ולהגיע ל 190 ואולי ל 180.
 
במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם. 

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

בניית אתרים 2all