מחיר מנה
 

5 הדברים שאף אחד לא יספר לך עליהם על יום החתונה


יום החתונה הוא היום המרגש ביותר בחיינו, הוא עמוס באירועים, עליה של המתח מגיעה בהתאם. אז מה בעצם אף אחד לא יספר לכם על יום החתונה?


כניסה לחופה

בזמן החתינה על הכתובה בהם האב ועדים נוספים חותמים על הכתובה, האורחים מתיישבים ומתמקמים לקראת הכניסה של המתחתנים לחופה. ההליכה מחדר המתחתנים ועד לחופה מרגישה כמו נצח, ה 20 דקות של ההליכה ומתחת החופה אלו הדקות המרגשות ביותר שיהיו בחייכם.

תעשו איתי כוסית
כולם רוצים להרים כוסית עם זוג המתחתנים, לטובת שמחת החיים, המזכרת והצילום. אז אם נגיע בכל פעם לבר עם משפה או חברים, כנראה שנמצא את עצמו בשעה 22:00 בשירותים שיכורים. אז מה נאכזב את האורחים???
מה פתאום! הפתרון פשוט, מראש אתה מסכים עם שירותי הבר שימזוג לכם וודקה ולכם מים במקום הוודקה, אם באמת אתם תרצו לשתות תסכימו על הברמן על קריצה למזיגת משקה אמיתי.

לחיים עם המתחתנים


הבכי וההתרגשות
נכון אנחנו לא מחדשים לכם דבר, אתם עומדים לבכות מהתרגשות. אבל הי, אל תשכחי להביא ציוד מראש לחיזוק האיפור במהלך החתונה. (ובטח לבחור מאפרת מקצועית עם ציוד מעולה)

אתם הולכים לחייך והרבה, למצלמות...
היום המרגש בחייכם כמובן מלווה בהרבה חיוכים, אבל חלק גדול מהזמן יהיו חיוכים למצלמות, סיבובי שולחנות וצילומי הרמת כוסית. תכינו את הלחיים.

לא פשוט לרקוד 3 שעות רצוף
לפעמיים אנחנו שוכחים שאנחנו כבר לא בני 20, ולרקוד 3 שעות רצוף היא משימה שבהחלט צריך להערך אליה מראש, כדי שלא תתנשפו אחרי שעה של ריקודים, תדאגו לצאת חודש לפני החתונה להליכות או ריצות לשיפור הכושר.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבותבמנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

   
בניית אתרים 2all