מחיר מנה
 

חתונת קיץ 2016

עומדים להתחתן בקיץ 2016, קבלו מספר טיפים חשובים לחתונת קיץ.


אולמות וגני אירועים בקיץ: לחתונה בקיץ יש יתרונות רבים, הבולט בהם הוא מקום האירוע, שמאפשר לקיים את החתונה במקום פתוח כמו גן אירועים, אולם עם קבלת פנים בחוץ, רחבת ריקודים וחופה תחת כיפת השמים, ואירועים במקומות כפריים ובשדות פתוחים, עם זאת מחירי גני האירועים ואולמות החתונה עולים כ 20% יותר מחתונה בחורף, וזאת בגלל שמנהלי האולמות יודעים שיסגרו אירוע בכל יום וביקוש לחתונות בקיץ מאוד גבוה, ובכל זאת איך אפשר להוזיל עלויות? יש מספר דרכים: הראשונה מאוד כדאי לערוך השוואת מחירי חתונה לפני סבב הפגישות, להתקשר לבעלי האולמות שאתם מעוניינים לראות ולהציג בפניהם את התקציב שעומד לפניכם, ובצורה כזאת לקבל סדר גודל האם אתם נמצאים בטווח המחירים של האולם או שחבל להיפגש. בדרך כזאת אתם גם מקבלים אינדקציה האולם האולם  גמיש במשא ומתן ויכול לרדת לתקציב שיש לכם.
עוד טיפ בנושא הזה - אל תחששו להיפגש עם חברת הפקות יש להם חבילות אירוע שיכולות להתאים לכל תקציב, ואת העמלה הם לא לוקחים ממכם אלא מגן האירועים. 

ריקודים: בקיץ הכל מרגיש כמו מסיבה אחת גדולה, מאוד מומלץ לשלב את רחבת הריקודים בתוך אולם החתונה ככה שהמזגן יאפשר לאורחים להישאר ברחבת הריקודים כמה שיותר, ואת השולחנות תוכלו למקם חלק בתוך האולם וחלק מחוץ לאולם תלוי מאוד במבנה והאפשרויות של גן האירועים.
דבר נוסף בתחום הריקודים והמוזיקה בחתונת קיץ הוא חלוקת כפכפים לאורחים ברחבת הריקודים (המחיר כ 5 שקלים לכפכף).

אלכוהול: דיברנו מקודם על מסיבת חתונה? אז איך אפשר מסיבת חתונה בלי אלכוהול משובך? קחו בר אלכוהול איכותי תוצרת חוץ זה ייקר לכם את האירוע בכ 20 ש"ח למוזמן (כ 5,000 ש"ח) אבל האורחים שלכם ירגישו מיד את ההבדל ואת איכות החתונה.

שדרוג שירותי בר


חתונה סביב בריכה: לאחרונה אנחנו רואים יותר ויותר ביקושים לחתונה ליד הים או חתונה סביב בריכה בקיץ, זה מאפשר אטרקציות מעניינות וגם אווירה ומזג האוויר נהדר.

צילום חתונה בקיץ 2016: נושא מעניין בחתונת קיץ 2016 הוא צילום אירועים שעומד לעבור טרנד נוסף. הטכנולוגיות המתקדמות בעולם הסמארטפון ובכלל נכנס גם לצילום האירועים והחתונות, אנחנו נראה צילום 360 מעלות בכדור צילום, שיצלם את האירוע מכל זווית אפשרית מה שיאפשר עריכת החתונה לכמעט אין סופית ותחושה כי היו מספר רב של מוקדי צילום. בעתיד ישולב הסמארטפון עם צילום זה, ככה שכל אורח יוכל לצפות באונליין באמצעות הסמארטפון ובכל זווית שרק יבחר על ידי הזזת הסמאטפון האישי למעלה ולמטה (טכנולוגיה זו עובדת וקיימת, אם תרצו לבדוק אותה עכשיו - פשוט הקישו בסמארטפון שלכם YOUTUBE 360 והקליקו על התוצאה הראשונה, התוצאה מדהימה)

במנה מנה עזרנו לאלפי זוגות מתחתנים במציאת מקום לאירוע ונשמח לעמוד גם לרשותכם חינם וללא התחייבות, השאירו פרטים למעלה ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו נוזיל עבורך את העלויות חינם וללא התחייבות !!!

בניית אתרים 2all