מחיר מנה

בלוג חתונה

כל העדכונים והמאמרים החדשים ביותר בעולם החתונה והאירועים.


חיפוש :

5 צעדים פשוטים לחתונה מושלמת

 
 

5 צעדים פשוטים לחתונה מושלמת

אירגון החתונה יכול תהליך מסובך וקשה ויכולה להיות חוויה פשוטה מהנה ויוצאת מן הכלל לחתונה מושלמת... קבלו את 5 הצעדים שיעשו לכם חתונה מושלמת


החליטו על עונת האירוע - לכל עונה יש את הייתרונות והחסרונות שלה, לדוג' בקיץ ניתן לערוך חופה, ומסיבה תחת כיפת השמיים, ובחורף ניתן להנות ממחירים מוזלים. אז הדבר הראשון שיש לעשות הוא להחליט על עונת האירוע.

החליטו על מיקום החתונה - אם שניכם גרים באיזור המרכז אז כדאי לחשוב על תחומי האיזור לדוג' חיפוש אולם בטווח של גדרה - חדרה? אולי נתניה רחובות? ואולי מתאים לכם רק בגוש דן. אבל מה קורה שההורים גרים בדרום / צפון - אז כבר כדאי למצוא את דרך האמצע ואף לחשוב על הסעות מסודרות עבור האורחים.

החליטו על תקציב - ההחלטה החשובה ביותר שתצטרכו להחליט עליה לפני שנגשים לתחילת הפקת החתונה הוא בניית תקציב.
קבלו החלטה על מחיר המנה שאתם מוכנים לשלם, תדאגו לייצר תאום ציפיות מסודר מול אולם האירועים בעובדה שאתם מוגבלים מבחינה תקציבית עד 235 ש"ח למנה (דוגמא כמובן).

רשימת אורחים - לפני שאנחנו מתחילים בסבב הפגישות צרו לעצמכם רשימת מוזמנים, כדי שתוכלו להעריך את מספר המוזמנים הצפויים לכם ובכך להתמקח מול אולם האירועים במחיר המנה.

ביחרו קונפסט לחתונה - 
בשנת 2017 לאורחים שלנו יש ציפיות מהאירוע ולכן מאוד חשוב לחשוב על קונספט עיצובי לחתונה, לדוג' חתונה בסגנון כפרי, שנות ה- 80, או טכנולוגי עכשיו. 

להפקת האירוע מאוד כדאי להעזר בנותני שירות מהטובים בתחום שיעזרו לכם לקבל החלטות נכונות עבורכם ולהוזיל את המחירים מפני שהם מכירים היטב את שוק
ומחירי החתונה בעוד שלכם כבני זוג שמתחתנים בפעם הראשונה קשה לתמחר את האירוע.

במנה מנה תוכלו לקבל הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, מלאו הטופס הקצר מעלה.      

      
 
בניית אתרים 2all