מחיר מנה

בלוג חתונה

כל העדכונים והמאמרים החדשים ביותר בעולם החתונה והאירועים.


חיפוש :

עוברים לגור יחד - 4 טיפים חשובים

 
 

עוברים לגור יחד - 4 טיפים חשובים

לפני הנישואין יש הרבה זוגות שמעוניינים לבדוק את איכות הקשר על ידי מגורים יחד כדי לבדוק האם עדיין מסתדרים יחדש, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם.

חלוקת תפקידים ברורה מראש:

כל אחד מביא מהבית את ההרגלים שלו, הוא לא יודע לכבס, היא לא אוהבת לגהץ וכודמה... שבו יחד וחלקו בצורה מסודרת את תחומי האחריות בבית, ככה לא תרגישו שהשני לא תורם מספיק.

שוכרים דירה - כמה דברים שכדאי לבדוק:

ראשית תבחרו בקפידה את איזור המיגורים על ידי שיקוליים אישיים (כמו קרוב לאמא, יהיה עזרה מחמה, יש לנו מספק כסף באיזור מגרום זה) ושיקוליים סביבתיים (האם השוכנה תואמת לסדר היום שלנו). לאחר מכן צרו לעצמכם מסגרת תקציבית שתוכלו לעמוד בה ובהתאם להכנסות שלכם. וצאו לחפש כמה שיותר דירות. מצאתם אחת שמוצאת חן בעינכם? יופי - גשו למשא ומתן על המחיר, והעבירו את החוזה לעו"ד (ייקח לכם כ - 300 ש"ח אבל התמורה היא מאוד חשובה - בסופו של יום אתם משקיעים כאן כ 40,000 - 70,000 ש"ח).

אנחנו בבית איזה כיף:
בצעו חלוקה כלכלית שיוויונית ובהתאם למצבו הכספי שלכם ושל בן הזוג שלכם. אם אתה מרוויח 10,000 ש"ח ואת מרוויחה רק 5,000 ש"ח, מן ההוגנות שחלוקת התשלומים תיהיה גבוהה יותר על הגבר.

הקפידו לכבד את פרטיות של השני:
המעבר מלבד ולביחד גם יוצר שיתוף וטישטוש של הפרטיות של כל אחד מכן, השתדלו גם לכבד אחד את השני ולתת את המרחב ללבד או לימי חברים ללא בן הזוג.

במנה מנה תוכלו לקבל הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, מלאו הטופס הקצר מעלה.      

      
 
בניית אתרים 2all