מחיר מנה

בלוג חתונה

כל העדכונים והמאמרים החדשים ביותר בעולם החתונה והאירועים.


חיפוש :

מה כדאי לסגור עם צלם החתונה?

 
 

מה כדאי לסגור עם צלם החתונה?

צלם החתונה הוא נותן שירות מהחשובים בחתונה, המזכרת שלו תלווה אתכם שנים ארוכות גם אחרי האירוע, אז מה כדאי לדעת לפני שסוגרים איתו חוזה? וממה כדאי להיזהר?

השוואת מחירים מראש:

תמיד לפני שמתחילים להיפגש עם צלמים ולבקש תיקי עבודות, יש לבצע סקירת שוק קטנה, והשוואת מחירי צלם חתונה, ככה תוכלו להיסגר על התקציב שאתם מעוניינים להשקיע בתמונות, וכבר לברר פרטים טלפונית מבלי לבזבז זמן מיותר וחשוב לפני החתונה.

סגנון הצילום המועדף עליכם:
יש מספר סגנונות שונים בתחום צילום החתונה, וכולם מקובלים ויפים, השאלה רק מה מתאים לאופי שלכם, יש את הזוגות שיעדיפו צילום אומנותי, יש כאלו שיעדיפו סגנון תאטרלי, יש כאלו שיעדיפו תמונות מבוימות או אוטנתיות. 

מה שלא כתוב לא קיים:
קחו בחשבון שאם אתם רוצים שמשהו יתקיים כמו שצריך, אתם חייבים לסגור את זה בכתב ועל חוזה חתום מול צלם החתונה, לדוג' - סיגרו על מספר ימים מקסימלי להגשת התמונות לבחירה, ומועד קבלת התמונות / אלבום החתונה ממועד בחירת התמונות (מקובל לתת שבוע עד שבועיים).

סיגרו רק עם צלם שיש לכם כימיה טובה איתו:
גם אם מצאתם צלם שיש לו תמונות נהדרות, אבל הכימיה איתו לא ממש זורמת, ההמלצה החד משמעית שלנו, לדלג ולבחור צלם אחר. והסיבה היא שהצלם הוא הדמות שתלווה אתכם ביום החתונה החל משלב ההכנות (שעה 09:00 בבוקר) ועד סוף החתונה (לפחות 00:00). ולכן מומלץ מאוד שביום החשוב כל כך יהיו סביבכם רק אנשים שעושים לכם טוב.

במנה מנה תוכלו לקבל הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, מלאו הטופס הקצר מעלה.      

      
 
בניית אתרים 2all