מחיר מנה

בלוג חתונה

כל העדכונים והמאמרים החדשים ביותר בעולם החתונה והאירועים.


חיפוש :

חתונה בחורף 2016

 חתונה בחורף 2016

עומדים להתחתן בחורף? קבלו את מספר הנקודות החשובות ביותר שכדאי למתחתנים לקחת בחשבון בחורף הקרוב.

מחירים: ידוע לכולם שמחירי המנות באולמות האירועים יורדים משמעותית בחורף לעומת הקיץ, אפשר להוריד את המחירים עד 20% מהמחיר שניתן לכם בתחילת משא ומתן, וזה תופס לכלל נותני השירות. כדאי לבדוק מה עלויות החתונה הצפויות לכם בחורף במחשבון החתונה.

אלוהים בפרטים הקטנים: גם בחתונה זה תופס, תחשבו על הדברים הקטנים שיעשו את ההבדל הגדול, לדוג' לרכוש 20 מטריות ולהציב אותם ליד השומר בחוץ למקרה שיירד גשם. האורחים שלכם מאוד יאוהבו אתכם על זה.

תחסכו להם את הסבל והקור: יכול להיות שתמיד חלמת להתחתן בחופה תחת כיפת השמיים, אבל אם אתם יודעים שעומד להיות קר מאוד או גשם ביום האירוע שלכם, פשוט תחסכו לאורחים את העמידה בקור, ותערכו את החופה בתוך האולם, האורחים שלכם יזכרו מאוד לרעה אם תתנו להם לקפוא מקור.

בחירת האוכל בהתאם לעונה: בחורף קר כמובן, תפנקו את האורחים שלכם במנות עשירות בפחממות, ובקינוחים חמים אם יתאפשר לכם לבחור.

גם אטרקציה וגם נוחות: לאחרונה אנחנו רואים מגמה של יותר אנשים שמתעניינים בשירותי חנייה בחתונה,  גם יאפשר לאורחים שלכם להרגיש שהגיעו לחתונה יוקרתית, וגם איזה כף להחנות מחוץ לאולם ופשוט מחנים לכם את הרכב מבלי להתרטב או לקפוא מקור.

במנה מנה תוכלו לקבל הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, מלאו הטופס הקצר מעלה. 
בניית אתרים 2all