מחיר מנה

בלוג חתונה

כל העדכונים והמאמרים החדשים ביותר בעולם החתונה והאירועים.


חיפוש :

חרדות לפני החתונה

חרדות לפני החתונה 

המון זוגות חווים חרדות לפני החתונה, רגלים קרות, לילות ללא שינה ועוד סימטומים של חרדה טבעית, אז ממה זה נובע ואיך מתמודדים?

לחץ, עומס ואחריות:

בכל תהליך הפקת החתונה יש המון החלטות שצריך לקבל, איזה אולם אירועים, צלם החתונה, תקליטן, טבעות ועוד.... ריכוז ההחלטות שיש לקבל, הפגישות והרצון שהכל יהיה מושלם גורם ללחץ אדיר, זה נכון שאף אחד לא יעשה את העבודה טוב ממכם, אבל שווה לשקול על מפיק אירועים שיעזור לכם בקבלת ההחלטות ויתאים עבורכם את ספקי החתונה לצרכים שלכם.

אנחנו רבים כל הזמן:
ככל שהחתונה מתקרבת טבעי שגם הריבים גוברים, הרי ויש שילוב של קבלת החלטות משותפות שלא תמיד מסתדרות זו עם זו. המשפחות שכל צד שאוהבות להתערב. אז זיכרו מדובר על האירוע שלכם, ותקופת משבר זאת תכין אתכם טוב טוב לפני הילדים (ששם זה הרבה יותר קשה), לכן גלו הקשבה כלפי הצד השני הרי לשניכם המטרה משותפת - שהאירוע יהיה מושלם.

הצילו אני מתחתן:
רגליים קרות בדרך כלל מתקבלות אצל הצד המתנדנד בהחלטה על החתונה, העצה היחידה שיש לנו לתת בנושא הזה - אם יש אהבה שימו הקשיים בצד.

תופעת הכל הולך להישתבש ביום החתונה:
כולנו מכירים את חוק מרפי, שאומר שמה שעלול להשתבש בסוף ישתבש. אם השקעתם בהכנות לקראת החתונה, תרפו ומרגע זה תנו לדברים לזרום  התוצאה של הצלחת החתונה כבר לא תלויה בכם.

במנה מנה תוכלו לקבל הצעות מחיר ממיטב נותני השירות חינם וללא התחייבות, מלאו הטופס הקצר מעלה.

בניית אתרים 2all